usak-haberYerel haberlere ulaşmak her zaman daha zor oluyor. Yaşadığınız, dost veya tanıdıklarınızın bulunduğu yada gurbette iken aklınızın olduğu yerler hakkında bilgiye ulaşmak her zaman ulusal haber kaynaklardan aldığımız haber sayısından daha az oluyor. Uşak kenti için artık bu pek zor değil. Çünkü usakhaber.tv sitesi bu ihtiyacı Uşaklılar için gideriyor.

Uşak kenti büyüyen ekonomisi ile dikkat çekiyor. Her an bu kentte gerçekleşen olayları takip etmek isteyenler ise internet üzerinden site aracılığı ile bilgi alabiliyor. Şık ve kolay kullanımlı site yapısı ile ziyaretçilerine Uşak’ta gerçekleşen olayları, tarafsız ve doğru bir biçimde ulaştırmayı amaç edinen sitenin ziyaretçi sayısı da her geçen gün artıyor. Haberlerdeki tarafsız içerikler herkesin takdiri ile karşılanıyor. Uşak hakkında hazırlanmış fotoğraf galerileri ise kenti tanımak isteyen ziyaretçilere fikir veriyor. Yerel haberler ile Uşak dışındaki insanlara da kent hakkında bilgiler ulaştırılmış oluyor. Site editörleri tarafından özenle hazırlanan haberlerde Uşak kentinde yaşayanların bilgilenmesi amaçlanıyor. Video haberlere de yer veren site yönetimi sosyal ağlar üzerinden de haberlerini paylaşıyor. Siteyi ziyaret edenler Uşak’ta gerçekleşecek etkinlikleri, Uşak için hava durumunu, sinema haberlerini de öğrenmiş oluyor. Site ziyaretçileri sıkılırsa kısa flash oyunları ile sitede vakit dahi geçirerek eğlenebilir bile.

Bir yerel sitesinden beklenen en önemli şey olan kent ile ilgili haberleri en doğru ve tarafsız bir şekilde sunan siteler başarılı oluyor. Usakhaber.tv sitesi de Uşak ile ilgili biçimde verme çabasında ziyaretçilerini bekliyor.

1 yorum

  1. Sevim Kocaoğlu dedi ki:

    Dün haberleri okurken gördüm yeni android uygulaması yapmışsınız bence ileriye dönük çok güzel bir adım olmuş tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Arşiv

www.arcelikservisi.tv