ok atma oyunu

ok atma oyunu

Oyunlar, çocukların hayal dünyalarını da geliştirip beceri kazanmasına hizmet ediyor. Bilgisayar oyunlarının çocuk gelişimine olumlu yaptığı bilimsel olarak da kabul görüyor. Bilgisayar oyunları ile çocuklar belki de gerçek hayatta uygulama şansını az buldukları gerçekleştirme şansını harika 3 boyutlu grafikler ile gerçekleştirme olanağı buluyor. Örneğin bir çocuk henüz araba kullanmayı öğrenmeden ralli yarışına katılabiliyor. Boks tehlikeli bir spor ve çocukların bu sporda yer almadan boks tekniklerini bilgisayar oyunları ile gerçekleştirme olanağı var.

Ok atmak için çocukların özel alanlara bilgisayar oyunları sayesinde ihtiyaç yok. Çünkü hedefi vurma yada ok atma oyunları artık internet sitesi okatmaoyunlari.net sitesi ile mümkün oluyor.

Ok ve yay merakı ülkemiz çocuklarında küçük yaşlarda fazla olur. Belki bu ata sporuna olan ilgi genlerden geliyor. Ancak sonrasında biraz tehlikeli görülen ok atma oyunu eğer uygun spor alanlarına taşınamazsa körelir ve unutulur. Oysa ok atma ya da “hedef vurma oyunları – http://www.okatmaoyunlari.net/kategori/hedef-vurma-oyunlari ile çocukların becerilerini geliştirme imkanı var. Çocukların beceri geliştirme şansı bulacakları hedefi vurma oyunları, okoyunlari.net sitesinde fazlaca yer buluyor. Yükleme yapmadan internet sayfasından web tarayıcınız ile oyun imkanı veren sitede sadece bu tarz oyunlar yok. Özellikle çocukların gelişimlerine katkı verecek oyunlar editörler tarafından sürekli güncellenerek ekleniyor. Farklı ortamlarda, farklı hedefleri vurabileceğiniz onlarca oyunu site kategorileri arasında bulabiliyorsunuz.

Çocukların eğlenceli zaman geçirmesi için artık bilgisayarlara oyun yüklenmesine gerek yok. Çünkü flash oyun sitesi olan okatmaoyunlari.net, müthiş 3D grafikler ile gerçeklik hissi veren görüntülerle oyun keyfi yaşatıyor. Adının hakkını veren ok atma ve hedef vurma oyunlarını bünyesinde barındıran sitede çizgi karakterler ile de oyunlar daha da ilgi çekici hale getirilmiş. Hedefi vurabileceğiniz oyunlar ile denemeler yaparak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

9 yorum

 1. Esma Köse dedi ki:

  Oldukca güzel bir yazı olmuş çocuklar eski zaman filmlerini izledikce ok atma oyunlarına olan ilgileri de artıyor, sitede harika oyunlar mevcut teşekkürler.

 2. Caner Budak dedi ki:

  Sitedeki oyunları biraz inceledim ok atma sporuna oldukca meraklı olduğum için birkaç oyun oynadım ve siteyi de beğendim açıkcası, gayet başarılı.

 3. Ahmet Tuğrul dedi ki:

  Oyunlar oldukca güzel, oğlum sitedeki oyunların başındna kalkmıyor emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 4. Selvi Gürel dedi ki:

  Bugün oğluma siteyi gezdirdim birkaç tane oyunu çok beğendi sürekli olarak oynamak istiyor hatta gece uyutmadı sürekli başımda 🙂

  1. Tahsin Sayar dedi ki:

   Selvi hanım malesef bende aynı dertten muzdarip durumdayım oğlumu bir türlü oyunların başından ayıramıyorum, ok atma merakı nerde türedi çocukta hiç anlamış dğeilim 🙂

 5. Mehmet Karlı dedi ki:

  Geçen hafta tatile çıktığımızda oğlum sürekli olarak bu sitedkei oyunlarla alakadar oldu ve oldukca da mutlu görünüyordu açıkcası bende siteyi çok beğendim.

 6. Taha Gülecen dedi ki:

  Oyunlar gerçekten bir harika ağbimin oğulları sürekli olarak bu oyunları oynuyor ve benim çocuklarımla da oldukca güzel vakitler geçiriyorlar.

 7. Özer Koçyiğit dedi ki:

  Oyunların hızlı olması benim çok hoşuma gitti açıkcası birde sitedeki ok atma oyunlarında sadelik tercih sebebim oldu.

 8. Adem Kaya dedi ki:

  Geçen hafta arkadaşım bilgisayar başındayken bu ok atma oyunları sitesinden bahsetti ve birkaç oyuna resmen bağımlı olduk oldukca güzel oyunlar var teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Arşiv

Kırtasiye Malzemeleri

www.arcelikservisi.tv