f-secure-freedom-tanitimAndroid uyumlu cep telefonları için hemen herkesin kullandığı Viatun ve Hotspot programları da işe yaramaz hale geldi. yaklaşık olarak 3 gündür f-secure freedome ile ücretsiz olarak VPN hizmetinden faydalanıyorum ve bu uygulama sadece VPN hizmeti değil ayrıca antivirus ve diğer dış internet tehtitlerden sizi koruyor. Telefonunuzda hiçbir ayar yapmadan sadece ON/OFF yaparak kolayca uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kendi sitelerinden öğrendiğim kadarıyla uygulamayı 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ve uygulamayı kullanan her 100 kişiden 1 kişi 1 yıl boyunca uygulamayı bedava kullanabiliyor. F-secure firması gerek antivrüs gerekse diğer güvenlik yazılımlarıyla hepimizin bildiği gibi her yıl üst sıraları zorluyor ve yılların verdiği tecrübe ile rahatca kullanabiliyoruz.

f-secure-freedom-logosuUygulamaya sahip olmak için cep telefonunuzdan Google Play Store‘a giriş yapın ve “F-Secure Freedome VPN” araması yaparak yandaki logoya ait ugulamayı telefonunuza yükleyin.

Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırın ve sadece ON/OFF olan yere basarak çalıştırın, isterseniz VPN ile hangi ülkeden giriş yapmak istediğinizi de seçebilirsiniz. Benim tavsiyem hız olarak Birleşik Krallık’tır.

Uygulama hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

6 yorum

 1. Atakan dedi ki:

  Olmuyor bende hata tweetler alinamadi hatasi veriyor baska bir numarasi varmi
  ? Verebilirmisin.

 2. Ferhat Tuna Akay dedi ki:

  Uygulamayı telefona yükledim gerçekten harika bir program ve bağlantı hiçbir zaman kendiliğinden düşmüyor artık duruma göre premium alabilirim.

 3. Sercan Tan Oskay dedi ki:

  harika bir program gerçekten telefonu hiç kasmıyor ve sarjınıda etkilemiyor ben lisanslı almayı düşünüyorum. teşekkürler

 4. Cemile Koçbay dedi ki:

  sanırım artık yasaklar kalktı ben girebiliyorum herhangibir ayar yapmadan sizde durumlar nasıl?

 5. hatice dedi ki:

  Ben pc"den twittere girim ayarlardan tel.tabletle giriş şıkkını kapatmışım şimdi ne tel.nede tabletten giremiyorum twittera yardımcı olurmusunuz.

  1. Korkut Akay dedi ki:

   muhtemelen siz kapatılan bir dns adresi girmişsinizdir, öncelikle ağ ayarlarından girdiğiniz dns adreslerini silin sonrasında zaten twitter'a rahatlıkla girebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Arşiv

www.arcelikservisi.tv