Whatsapp Çalıştıran Ekonomik Telefonlar

0
79
views

Neredeyse her akıllı telefon kullanıcısının yüklediği programlar arasında yer alan Whatsapp, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Hal böyle olunca Whatsapp, mesajlaşma ve aramadan daha fazla tercih edilmektedir. Sadece Whatsapp’ı kullanmak isteyen ancak pahalı bir telefona ihtiyacı olmayan vatandaşlar ise Whatsapp çalıştıran ucuz telefonları araştırmaya başladı. Bizler de sizler için Whatsapp çalıştıran ekonomik telefonları derledik.

Vestel 5040

Yerli imkanlar, yerli üretim sloganı ile piyasaya sürülen Vestel telefonlar, kullanıcılarına akıllı telefon deneyimini ucuz bir şekilde sunuyor. 5 inç ekrana, 16 GB dahili depolamaya, 2 GB RAM ve 2100 mAh batarya kapasitesine sahip olan Vestel 5040’ın fiyatı ise sadece 500 Türk Lirası. Zirvetekno

Lenovo K5 Plus

Son dönemde akıllı telefon piyasasında kendisini hissettiren Lenovo markası, alt kesime hitap etmeyi de unutmuyor. 16 GB dahili depolamaya sahip olan Lenovo K5 Plus, 2 GB RAM ve 2750 mAh batarya kapasitesi ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Cihazın fiyatı ise ortalama 700 Türk Lirası.

Samsung Galaxy Grand 2

Samsung’un 5,25 inçlik dev cihazı Samsung Galaxy Grand 2, Whatsapp çalıştıran ucuz telefonlar arasıdna yer almaktadır. 8 MP arka, 1.9 MP ön kameraya sahip olan Galaxy Grand 2, 8 GB dahili hafıza ve 1,5 GB RAM seçenekleri ile piyasaya sunulmuştur. Samsung Galaxy Grand 2’nin fiyatı ise 594 Türk Lirası’ndan başlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here