1000 TL Civarı Alınabilecek Telefonlar

0

Telefon için servet harcamak istemeyenlerden biriyseniz tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı telefonlar da vardır. Son dönemlerde hızla artış gösteren telefon fiyatlarının aksine 1000 TL’ye de alabileceğiniz kaliteli, kullanışlı telefonlar da bulunmaktadır.

Casper VIA M1

Casper, cep telefonu alanında hızla yükselişe geçen şirketlerden biri. Uygun fiyatlı, kaliteli ve bir o kadar da donanımlı telefonlara ihtiyaç duyanlar için Casper VIA M1 son derece ideal. Üstelik 850-1000 TL gibi bir fiyat aralığına sahiptir

Telefon 5.2’’ ekran ve 8 çekirdekli MediaTek MT6753V işlemci ile dikkat çekmektedir. İçeriğinde 32 GB dahili hafıza ve ilave edebileceğiniz micro SD desteği bulunmaktadır. 13mp arka kamerası, 5 mp ön kamerası ile oldukça kullanışlı bir cep telefonudur.

LG X Power

Son dönemin en popüler, uygun fiyatlı telefonlarından biri LG X Power cep telefonudur. 5.0’’ ekrana sahip olan telefon, 3GB RAM bulundurmaktadır.

13 mp arka kamerası 5 mp ön kamerası ile son derece kullanışlıdır. 1,3 GHz saat hızında çalışan MediaTek MT6735 işlemciye sahip olan LG X Power yalnızca 849-1000 TL gibi bir aralıkta satışa sunulmaktadır. Hızlı ve estetik bir cep telefonuna ihtiyacınız varsa X Power oldukça uygundur.

X Power’da 16 GB dahili hafıza, ilave edebilecek microSD hafıza kartı yatağı bulunmaktadır. İşletim sistemi ise android 6.0 Marshmallowdur. Özelliklerine bakıldığında fiyatının oldukça uygun olduğu söylemek doğru olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here