2016 Yılı En Uygun Fiyatlı Android Telefonlar

0

En Uygun Fiyatlı Android Telefonlar

uygun-fiyatli-telefonlarAkıllı cihazlar arasında en çok kullanılan işletim sistemi olan android telefonların fiyat aralığı oldukça geniştir. En uygun fiyatlı android telefonları sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

Piranha IQ Plus

630 liradan başlayan fiyatlara sahip olan Piranha IQ Plus, 8 çekirdekli işlemci hızı ve 2 GB RAM’i ile piyasadaki fiyat kalite orantısı en yüksek olan telefonlar arasında yer almaktadır. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olan bu telefon aynı zamanda 13 MP kameraya ve 16 GB dâhili hafızaya sahiptir.

Huawei Ascend Mate 7

720 liradan başlayan fiyatları ile dikkat çeken Huawei Ascend Mate 7, uygun fiyatları ve kaliteli özellikleri ile göz doldurmaktadır. 6 inç ekran boyutuna sahip olan bu telefon, 13 MP kamera çözünürlüğüne sahip olup aynı zamanda 16 GB dâhili depolama imkânı da bulundurmaktadır.

Asus Zenfone 2 Laser

Benzersiz bir işletim hızına sahip olan Asus’un başarılı telefonu Zenfone 2 Laser, 740 liradan başlayan fiyatları ile en uygun android işlerim sistemine sahip telefonlar arasında bulunmaktadır. 5.5 inç ekran boyutu ve 13 MP kamerası ile de göz dolduran bu telefon, 16 GB dâhili hafızası ve 2 GB RAM’i ile de kendi kalitesini ispat etmektedir.

Lenovo Vibe X2

Farklı renk seçenekleri ile de dikkat çeken Lenovo serisinin ilgi çekici telefonu Vibe X2, 900 liradan başlayan fiyatları ile geniş bir kitleye ulaşmaktadır. 8 çekirdekli işlemci hızına sahip olan telefon, 5 inç boyutunda olup kamerası 13 MP’dir. Dâhili depolama hafızası 32 GB olan bu telefonda aynı zamanda 2 GB RAM bulunmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here