2017 Yeni İnfiniti Q50 Teknik Özellikleri

0

Teknolojinin ve lüksün harmanlanmasından ortaya çıkan İnfiniti Q50, 8 renk seçeneğiyle piyasadaki yerini alıyor. Sportif tasarımının yanında çok lüks durabilen aracın performans özelliklerine kusur bulmak imkânsız. Aracınıza dilerseniz olduğundan daha lüks hale getirecek özellikleri ilave ettirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Tek bir tuş ile aracın performansını ihtiyaçlara göre ayarlamak mümkün. Trafik yavaşladığında otomatik olarak yavaşlayan İnfiniti Q50, trafik açıldığında belirlenen hıza tekrar geçiyor. Böylece daha az efor ile yakıt tasarrufu da yapılıyor. Hassas motor ayarı sayesinde saniyeler içinde hızlanabilmenin şaşkınlığını İnfiniti Q50’de görebilirsiniz. Adaptif direksiyon sistemi ile daha önce hiç yaşamadığınız bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. 360 derecelik çevre görüş monitörü ile özellikle dar alanlarda sizlere büyük kolaylık sağlanıyor. LDW ve LDP sistemleriyle şerit ihlallerinin önüne geçiliyor.

Dizel ve Benzinli İnfiniti Q50

2.2 litre dizel Q50, 170 ps ve 400 tork sunuyor. Gücünü ise 115 g/km CO2 emisyonu ile sağlıyor. Benzinli İnfiniti Q50 ise 2.0 litre turbo şarjlı motoru ile dikkat çekiyor. Dört silindirli motor ile 211 ps ve 350 nm performans vaat ediyor. Q50 benzinli motoru ile 0 ila 100 km arasındaki hıza 7.2 saniyede çıkarken sadece 6.3’lük bir yakıt tüketimi yapıyor. Magnezyum vites kolları ile hem benzinli hem dizel Q50’de daha hızlı ve kolay vites değişimi yapma deneyimini yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here