2019 Erkek Kol Saati Modası

0

Kol saatleri 2019 yılında değişime girdi ve artık şıklığıyla pek çok aksesuar modelini geride bırakmayı başarıyor. Özellikle saat kullanımından hoşlanan erkekler modayı mercek altına aldı ve bu sayede hangi tasarımların trend olduğu konusunda da bilgi sahibi oluyor. Biz de sizler için erkek kol saati modasını inceledik. Bu değişim sürecinde hangi tasarımların trend olduğunu hemen sizlere aktaralım!

Klasik Tip Deri Kayışlı Modeller

Elbette erkek kol saatleri için modaya uygun bir tasarım seçimi yapmak isteyenlerin karşısına tek tip modeller çıkmıyor. Ancak popülerlik kazanan modelleri de öğrenmenizde fayda var. Örneğin klasik tipte dizayn edilen deri kayışlı modeller bu seneye damgasını vuracak gibi görünüyor. Klasik giyim tarzı ile bütünleşen bu tasarımlarda dikdörtgen ya da kare modeller daha fazla ilgi görüyor. Kendi içerisinde dinamik bir görünüm de sergileyen bu tasarım seçeneklerini internetten kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Metal Kasalı Sportif Tasarımlar

Üretiminde metal malzemelerin kullanıldığı ve hem kasa hem de kayış bölümünün metalik bir parlaklık sunduğu modellerde trendler kapsamında ciddi bir popülerlik kazandı. Özellikle spor giyim tarzına uyum sağlayan bu tasarımlar enerjik duruşuyla kombinlere bambaşka bir hava kazandırıyor. Parlaklığı ve şıklığın yanı sıra karizmatik dizaynıyla da beğeni toplayan bu modeller hediyelik olarak gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Altın sarısı ve gümüş rengi gibi farklı renk seçenekleri eşliğinde beğeniye sunulan bu saatleri Altınbaş internet sitesinde inceleyebilirsiniz.

Kalın Kasalı Kol Saatleri

Moda kapsamında kasa bölümü hem kalın hem de büyük olarak dizayn edilmiş olan kol saatlerinin de ciddi bir ilgi gördüğünden söz etmek lazım. Bu modeller uzunca bir dönem sadece genç kesim tarafından tercih ediliyordu. Ancak günümüzde her yaş grubuna hitap etmeyi başarıyor. Bu nedenle daha geniş bir kitle tarafından tercih edilebilecek kol saatleri kategorisinde değerlendiriliyor.

Altınbaş internet sitesinde tamamı modaya ve yılın trendlerine uygun olarak dizayn edilmiş olan onlarca farklı erkek saati modelini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Kusursuz bir işçilikle hazırlanmış olması ve fiyatlarını da pek çok farklı siteye nazaran çok daha uygun seviyede tutulması bu siteyi benzerlerinden ayırıyor, alışveriş için çok daha cazip bir platforma dönüştürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here