Adana Tabela

0

Günümüzde firmaların ve işletmelerin neredeyse hepsi tabela kullanmaktadır. Tabela kullanımı ile reklam da yapılmış olunmaktadır. Ancak tabelanın üretiminde kaliteli malzeme kullanılmasıyla şık ve gösterişli bir tabelaya sahip olunmaktadır. Adana tabela olarak firmamız kaliteli malzemeler kullanarak her alanda tabela sahibi olmanız için yardımcı olmaktadır. Kullanacağınız alana uygun ölçülerle ve seçtiğiniz yazıyı uygun özelliklerle hazırlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Cafe, otel, banko, AVM, eczane, emlakçı tabelası gibi her alanda tabela hizmeti vermekteyiz. Ayrıca alüminyum, ahşap, hareketli ve köpük tabela gibi farklı malzemeler kullanarak ürettiğimiz pek çok tabelalar mevcuttur. Firmamızın telefon numaralarından ulaşarak uygun fiyatlarla hizmet alabilmektesiniz.

Firma olarak sizlere gürgen ağacı, çam ağacı, su kontrası, kavak, gül ağacı, kiraz ağacı, meşe ağacı gibi malzemeler kullanarak ahşap tabelalar üretmekteyiz. Ahşap tabela modeli diğer tabela çeşitleri arasından farklı bir tarzda olan modeldir. Sıradanlıktan çıkmak isteyen kullanıcılar için ahşap tabelayı önermekteyiz. Tabelasının sağlam olmasını ve uzun yıllar kullanmayı isteyen müşterilerimiz için alüminyum tabelayı sunmaktayız. Dekupe alüminyum tabela, komposit tabela, alüminyum tabela üzeri pleksiglas kutu harf, alüminyum tabela üzerine krom kutu harf, alüminyum tabela üzeri folyo kesim yazı ve örnekler gibi daha birçok çeşit tabela modelleri vardır. Bu modeller arasından kullanıcılar istediklerini tercih edebilmektedirler. Farklı ürünlerin reklamını yapmak isteyen müşterilerimiz için 6 adet resim kullanabileceği, resimlerin geçiş sürelerini kendisinin ayarlayabileceği hareketli tabela modelini önermekteyiz. Adana tabela olarak firmamızı ziyaret ederek bu saydıklarımızdan daha fazla seçeneğe sahip olduğumuzu görebilirsiniz.

Günümüzde mutlaka ihtiyacımız olan hastaneler için de tabela hizmeti vermekteyiz. Genel olarak hastane tabelası için komposit oyma tabelalar, pleksi kutu harf tabelaları, alüminyum tabela, ışıklı pleksi tabelalar, çatı ve yönlendirme tabelaları kullanılmaktadır. Hastane tabelasının kaliteli olması hastanenin profesyonelliğini yansıtmasından dolayı oldukça önemli olduğu için dikkatli davranmaktayız. Yeni bir Cafe açtığınızda işletmenize tabela gerekmektedir. Tabelalar genelde yer belirlemek, işaret etmek, görsel etki oluşturmak gibi farklı amaçlarla kullanılmaktadır. En etkin tanıtım ve reklam aracı olan tabelalar Cafe için büyük öneme sahiptir. Bu yüzden sizlere uzak mesafeden bile kolay okunabilecek, görsel açıdan çok şık olacak özelliklere sahip olan tabelalar sunmaktayız. Neredeyse giyim, market, oyuncak ve daha birçok ihtiyacın karşılanabildiği AVM’ler için de şık ve kaliteli tabelalar üretmekteyiz. Adana tabela olarak her türlü tabela ihtiyacınızda yanınızdayız.

Firmamıza ait olan online sitemizi inceleyerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan görsel örnekleri inceleyerek istediğiniz tabela modeli hakkında fikir edinebilirsiniz. Adana tabela olarak firmamızı tercih ettiğinizde profesyonel çalışanlarımız istediğiniz tabela modelinin tasarımı için sizlere yardımcı olmaktadırlar. Tasarımını oluşturduğumuz tabelanızı sizlere sunup onayınızı aldıktan sonra üretimini gerçekleştirmekteyiz. Hazır olan tabelanızın montajı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here