Ahmet Kural Saç Stilleri

4

ahmet-kural-6Ahmet Kural deyince akla ilk gelen komik mimikleri ve hareketleri olur. Çok sayıda dizide oynamasına rağmen biz onu Çalgı Çengi ile tanıdık. Eğitim hayatı da üniversiteden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde daha sonra da Levent Kırca – Oya Başar Tiyatrosu’na dahil oldu. Bu kadar yetenekli ve deneyimli usta oyuncularla çalıştıktan sonra bu kadar başarılı olması bir tesadüf olmasa gerek.

Çalgı Çengi filminden sonra oyuncunun kariyerinde büyük bir değişim meydana geliyor ve İşler Güçler dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi, geçen sene ekranlara veda etti. Ancak oyuncuları yine bir araya gelerek yeni dizileri Kardeş Payı’nı çekiyorlar. Diziden önce ise Düğün Dernek filmiyle gişe rekoru kırdılar. Bu kadar başarı elbette birçok seveni de beraberinde getirir. Bu durum Ahmet Kural içinde geçerlidir. Her ünlü gibi yaptığı şeyler yakından takip edilen oyuncunun biz şu aralar moda olan saç stilinden konuşmak istiyoruz. Yakışıklı, karizmatik ve sert görünüşlü oyuncunun saç modeli de bu özelliklerini doğrular niteliktedir. Oyuncunun yüz tipine ve şekline oldukça uygun olan bu saç modelinin sevilmesi oldukça normal. Saçının hafif dalgalı olması sayesinde saçlarına kolayca şekil verebiliyor. Ayrıca ince telli saçlara sahip olması da kolay şekil almasında en büyük etkenlerden birisi. Kesim olarak da önlerini uzun bırakıp arka kısımlarını kısa bırakıyor. Ancak bu saç kesiminin Ahmet Kural’ınki gibi olabilmesi için biraz süre geçmesi gerekir. Sizde kendi saçınıza böyle bir model yapmak istiyorsanız saç şeklinizin böyle olması gerekir.

Ayrıca yüz şeklinizin de bu saç modeline uygun olması son derece önemlidir. Burada elbette beğenmenizden ziyade size yakışıp yakışmaması da önceliğiniz olmalıdır.

4 YORUMLAR

  1. ahmet kuralın saçları o kadar güzel ki her türlü modele rahatlıkla girebiliyor, sadece ahmet kuralından saçlarından düz modeli çok zor yakalayabilirsiniz belirtmek isterim.

  2. Ahmet kural yeni projelerde nasıl bir saç modeli uygulayacak bilmiyorum ama işler güçler dizisindeki gibi yaptığı model en iyi modeldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here