AmbalajStore.com Güvenilir mi?

0

Ambalajstore.com, ‘Ambalaj toptancınız sloganı ile  müşterilerine hizmet veren bir e-ticaret sitesi konumunda bulunuyor. Dünyadaki e-ticaret piyasası çok büyük olmasına ve ekonomide önemli bir yer tutmasına rağmen, ülkemizde yeni gelişen bir alan olarak sayılabileceği için e-ticaret sitelerinin güvenilir olup olmadıkları konusunda çok sayıda soru geliyor. Bu nedenle Ambalajstore.com sitesinin özelliklerini incelemek ve güvenilir olup-olmadığına karar vermek uygun olabilir.

Ambalajstore.com Sitesinden Alış-Veriş Etmek

Ambalajstore.com, sitesinde streç film, eldiven, alüminyum folyo, sızdırmaz ya da alüminyum kap, kâğıt bardak-tabak, temizlik ürünleri ve diğer ürünler bulunduran bir site durumunda bulunuyor. Siteye üye olarak sunulan geniş yelpazedeki ürün çeşitlerini toptan fiyatıyla satın alabiliyorsunuz. Siteye üye olurken verdiğiniz kişisel bilgiler ve alış-veriş esnasında kullanabildiğiniz banka kartları/kredi kartları bilgileri ise 128 Bit SSL protokolü ile korunuyor. Yani bu bilgilerinizin gerekli imkânlara sahip olan kişiler tarafından bile onlarca yıl uğraşarak kırabilecekleri bir şifreleme yöntemiyle korunması sağlanıyor. Dolayısıyla sitenin sağladığı gizlilik ve güvenlik protokolünün bankalar ya da çok büyük firmalar seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz.

Sitede satışa sunulan ürünlerin imalatçı ve ithalatçı firmaların garantisi altında olması, bu sayede dilediğinizde ambalajı bozulmayan ürünleri satın almaktan vazgeçme hakkınızın olması (cayma hakkı) veya hasar görmüş olan ürünlerin garanti kapsamında olması da e-ticaret siteleri açısından çok önemli bir özellik olarak kabul edilebilir. Özellikle ambalaj ürünleri gibi ürünlerin satışını yapan şirketlerden bu garantiyi almak zor olabileceği için, ambalajstore.com sitesinin garanti şartları konusunda müşterilerine maksimum güven sağladığı söylenebilir.

Sitenin ödeme seçenekleri arasında banka/kredi kartı ile ödeme,  banka havalesi, kapıda ödeme (kargo teslimatında ödeme) gibi seçeneklerin olması da firmanın yaptığı işe güvendiğini, müşteri memnuniyetini ve onlara en üst seviyede alış-veriş güvenliği sağlamayı önemsediğini gösteriyor.

Ambalajstore.com Güvenilir Mi?

Sitenin yukarıda sayılan özelliklerinin yanı sıra ‘iletişim bilgileri’ bölümünde açık adresini, telefonunu, vergi numarası gibi bilgilerini vermesi, şeffaf ve yaptığı işe güvenen bir firma ile karşı karşıya olduğunuzu ispatlıyor. Sonuç olarak Ambalajstore sitesinin güvenilir bir e-ticaret sitesi olduğu ve alış-verişlerinden memnun kalmak isteyen müşterilerini bekleyen sağlam bir site olduğunu söylemek mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here