Android Bütçe Planlama Uygulamaları

0

Bütçe Planlaması Yapmak İsteyenlerin Kullanabilecekleri En İyi 6 Mobil Uygulama 

Kişisel finans uygulamaları arasında en popüler olanların başında yer alan bütçe yönetim uygulamaları tasarruf etmek isteyen ancak bunu tek başına başaramayan kişilere hitap ediyor. Bütçesini kontrol ederek tasarruf hedeflerine daha kolay bir şekilde ulaşmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri en iyi 6 mobil uygulama listesinde ise şu uygulamalar yer alıyor.

HomeBudget Bütçe Uygulaması

Ücretli bir uygulama olmasına rağmen son derece iyi bir uygulama olması ile tercih edilen HomeBudget uygulaması Android ve İOS işletim sistemlerinin yanı sıra MAC OS ve Windows işletim sistemleri içinde destek veriyor. İOS işletim sisteminden 17,99 liraya indirilen uygulama Android işletim sisteminden ise 12,99 liraya indiriliyor. Uygulamanın kısıtlı özeliklere sahip seçeneği ise ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamanın en büyük dezavantajı ise Türkçe dil desteğinin bulunmaması.

Android İçin İndir
iOS İçin İndir

Wally Bütçe Uygulaması

Türkçe dil desteği ile diğer Android Uygulamalar arasından sıyrılan Wally bütçe uygulaması son derece rahat bir kullanım imkanı sağlayan ara yüze sahip. Hem Android hem de İOS işletim sisteminde indirebileceğiniz uygulama para harcama bilgilerinin yanı sıra bu parayı kimlerle harcadığınıza kadar pek çok bilgi veriyor.

Android İçin İndir
iOS için İndir

Spendee Bütçe Uygulaması 

Spendee uygulamasını öne çıkaran özelliği ise banka hesaplarınız ile entegre olarak çalışabilmesi. Yine dilerseniz aile üyeleriniz ya da arkadaşlarınızla bütçe planlamasında bulunabiliyorsunuz. Uygulama İOS ve Android işletim sistemlerine indirilebiliyor.

Android için İndir
iOS için İndir

GoodBudget Bütçe Uygulaması 

Adım adım bütçe planlaması yapılmasına olanak sağlayan Good Budget bütçe uygulaması Android ve İOS işletim sistemini kullanan cihazlara indirilebiliyor.

Devamı İçin : Android Bütçe Planlama Uygulamaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here