Android Market İçin Uygulamalara Erişim Engelini Aşmak

0

Android Market Engeli Nasıl Aşılır?

Kullanıcıların uygulama satın alma noktasında yaşadıkları en büyük sıkıntı hiç kuşkusuz Android market engelidir. Apple kullanıcıları istedikleri gibi uygulama satın alabiliyorken, Android kullanıcıları problemler yaşıyordu. Bu sorunun ortadan kaldırıldığını söylemek mümkündür. Tüm uygulamaları görüntüleyebilir ve market engelini kaldırabilirsiniz. Böylece uygulamaları kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Uygulamaları görüntüleyebilmek için ilk önce Market Enabler ile Market Unlocker uygulamalarını indirmek gerekmektedir. Bu konuda en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedirler. Bu uygulamalar indirilip açıldıktan sonra seçenekler “On” yapılmalıdır. Ardından ekran sağa kaydırılarak listedeki operatörler dikkate alınmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta “USA T-Mobile”dir. Bir kere tıkladıktan sonra root yetki talebi kullanıcıların onayına sunulmaktadır. Kullanıcılara talebi onaylamak kalıyor. Ardından kullanıcıları bekleyen sonuç ise T-Mobile’nin gördüğü tüm uygulamalar…

Market Engeli Uygulamalara Ulaşmayı Engelleyemiyor

Uygulamaların indirilmesi noktasında kullanıcılar bir takım engeller ile karşılaşabilmektedir. Ancak bu engeller aşılması güç sorunlar değildir. Yalnızca atılacak adımları doğru şekilde atmak yeterli olmaktadır. Android marketten her hangi bir uygulamayı indirmek için bazı kıstaslar önemlilik arz etmektedir. Bunlar; API gereksinimi, OpenGL doku desteği, ekran boyutu ve bulunulan bölgeden indirilebilir olmasıdır. Bu şartlar uygun ise indirme işlemi gerçekleşmektedir.

Kullanıcıların karşısına başka sorunlar çıktığı zaman ise bu uygulamayı Google’dan aratmaları gerekmektedir. Market linki Android market uygulamasıyla açılmalıdır. Diğer sorunlar da bu şekilde aşılmış olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here