Android Telefonlar İçin Fotoğraf Uygulamaları

0

Dünya üzerinde en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android’i milyonlarca uygulama desteği sunmakta. Özellikle fotoğraflar akıllı telefonlar için vazgeçilmezler arasında yer alır iken sizlere hem fotoğraf düzenleyici hem de kolaj oluşturmanızı sağlayacak fotoğraf uygulamalarını tanıtmak istiyoruz. En popüler bu uygulamalar ile sizde harika fotoğraflar yaratabilir, kolajlar oluşturup sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Daha önce size en iyi fotoğraf çeken telefonları yazımızda belirtmiştik.

Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

  • Mirror Image – Photo Editor

Ücretsiz olarak Google Play’de yer almakta olan Mirror Image – Photo Editor uygulaması fotoğraflarınıza ayna efekti vermenizi sağlıyor. Sadece birkaç saniye içerisinde galerinizden seçeceğiniz bir veya birden çok fotoğrafa ayna efekti sağlamaktadır. Mirror Image – Photo Editor aynı zamanda fotoğraflarınızı ayarlamanıza da yardımcı oluyor. Sıcaklık ayarı, kontrast ayarı, parlaklık ayarı ve ton ayarı gibi pek çok ayar ile fotoğraflarınıza efekt verebilirsiniz.

  • PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu

Google Play üzerinden dünya üzerinde 250 milyon indirme alarak bir numaralı fotoğraf düzenleme uygulaması olan PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu ile fotoğraflarınızda pek çok değişiklik yapabilirsiniz. Özelleştirilebilir filtreler ile hiçbir uygulamada olmayan bir özellik sunan PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu uygulamasında aynı zamanda fotoğraflarınızın üzerinde uygulayabileceğiniz sayısız fotoğraf düzenleme aracı bulunuyor. Fotoğraflarınıza sanatsal bir değer katmak için kullanabileceğiniz PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilir, kullanabilirsiniz.

Fotoğraf Kolaj Oluşturma Uygulamaları

  • Fotoğraf ve Kolaj Editörü

Fotoğraflarınıza çerçeve eklemek, arka plan görselleri eklemek, yapışkanlar eklemek ve sayısız kolaj oluşturma imkanı sunan Fotoğraf ve Kolaj Editörü uygulaması ile fotoğraflarınız artık daha özel ve kişisel olacak. Gelişmiş özellikleri ile dikkat çekmekte olan Fotoğraf ve Kolaj Editörü aynı zamanda düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşma imkanı da sunmaktadır.

  • Layout from Instagram

Adı her ne kadar Instagram olarak anılsa da her alanda kullanabileceğiniz bir kolaj hazırlama uygulamasıdır. Aynı anda en fazla 9 fotoğrafı kullanarak oluşturabileceğiniz yüzlerce farklı yerleşime sahip kolaj ile fotoğraflarınızı bir araya alarak paylaşabilirsiniz. Özellikle Instagram başta olmak üzere sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı sevenler için ideal bir uygulamadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here