Angry Birds Fight Bu Yaz İOS ve Android’de Çıkıyor !

0

Angry-Birds-ios-ve-androidMobil sektörünün en büyük şirketlerinden birisi olan Rovio, gün geçtikçe oyun sektörüne yeni oyunlar katmaya devam ediyor. Angry Birds serisinin ilk oyunları zamanla popülaritelerini yitirdiklerinden dolayı Rovio, bu seriyi daha geliştirmeye çalışıyor ve ilgi çekici farklılıklar yaratıyor.

Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Fight oyununda Samuraylar, Vikingler ve Kızılderililer bulunuyor. Karşınıza çıkan rakipleri yenmek için kuşları birbirleri ile eşleştiriyorsunuz, güçlü bir hamle oluşturuyorsunuz. Görünüş olarak Candy Crush tarzı oyunları andırıyor diyebiliriz ama bu oyunda yaptığınız her eşleştirme kuşlarınıznizi ve hamler güçlendiriyo ve daha dövüşmelerini sağlıyor.

Serinin yeni oyunu Angry Birds Figt şuan Tayland, Filipinler, Malezya ve Singapur App Store’da yayınlanmış bir halde bulunuyor. Tüm dünya üzerinde ne zaman yayına sunulacağı geçtiğimiz günlerde Rovio tarafından açıklandı.

Angry Birds Fight, bu yaz tüm dünya üzerinde Android ve İOS’ta yayına sunuluyor. Tam olarak hangi tarihte yayına sunulacağı bilinmiyor; ama yazın ortalarına doğru yayına sunulacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here