Araç Takibiniz Yoksa Mobiltek Var

0

Araç takibi bir çok firma ve kurumsal şirketler için oldukça önemlidir, günümüzde son model araçların bir çoğunda kendiliğinden gelen bir sistem olsa da her araçta malesef araç takip sistemi bulunmamaktadır.

Genellikle lojistik alanında kullanılsa da araç takip sistemi artık okul servislerinden kişisel otomobillere kadar kullanım alanını genişletmektedir. GPS yöntemiyle çalışan MOBİLTEK araç takip sistemi son yılların en çok kullanan ve popülerliğini arttıran sistemdir. Radyo frekansı ile de çalışabilen araç takip sistemlerinin seçiminde dileyen kişisel GPS yöntemi kullanan sistemi  dileyenler ise radyo frekans sistemi kullanan cihazları tercih edebilir.

Bu sistemleri kullanan firmalar araçlarını kullanan personellerin nerede olduklarına ne kadar hız yaptıklarına ve nerede durduklarına kadar anında takip edebilir. Bu durumda araç kullanıcısı trafik cezası yediğinde kimin aracı kullandığını kayıtlardan öğrenebilir ve firma bu trafik cezasının sorumluluğunu almak zorunda kalmaz. Araç takip sistemini almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz husular arasında bir aracı takip etmek için ne gibi kolaylıklar sağladığına mutlaka dikkat etmelisiniz, araç takip cihazı olmadan da bilgisayardan aracımı takip edebiliyormuyum, örneğin takip sistemi tüm mobil cihazlarda kullanılabiliyor mu, araç takip fiyatı ne şekilde uygulanıyor yeni araçlar için ne kadar ücret ödeniyor,  tüm dünyada stabil olarak çalışıyor mu, herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında teknik desteği kısa sürede alabiliyormuyuz gibi soruların cevapları mutlaka sizi tatmin etmelidir.

Araç takip sistemini alacağınız firmadan mutlakadan bu soruların cevabını alabileceğiniz bir sunum yapmasını ve kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaması için yukarıda yazdığım soruları sormanızı öneririm.

Şehiriçi otobüs firmaları, Lojistik firmaları ve Kurumsal diğer firmaların tercih ettiği araç takip cihazına sahip olmak için buradaki linkte bulunan firmayla görüşebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here