Arçelik Beyaz Eşya Servisi İstanbul’da Hizmetinizde

0

Beyaz eşya sektörünün güvenilir yüzü olan Arçelik’in en iyi şekilde bakım yapan ve ürünlerine en doğru hizmeti veren Arçelik Servis siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekte ve her geçen gün teknolojiyi takip ederek kendini geliştirmektedir. Ürünlerinizin en doğru ve en güvenilir şekilde bakım sağlanmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilir ve gerekli hizmetten uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinin yedek parçalarında bir yıl garanti hizmeti sunan Arçelik Servis İstanbul aynı zamanda elemandan kaynaklı sorunlarda da hiçbir ücret almadan ihtiyaçlarınızı karşılayıp sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız müşterilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Teknolojiyi takip ederek her geçen gün kendini geliştirmektedir. Güler yüzlü çalışanlarımız ve sertifikalı, güvenilir elemanlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

7/24 Çağrı merkezimiz ile ihtiyaç anında bilgi edinebilir ve hızlı hizmetimiz ile onarımdan tamire, bakımdan kuruluma tüm hizmetlere hızlı ve güvenilir bir şekilde elde edebilirsiniz. Arçelik Servis olarak uygun fiyatlar ve kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle hızlı ve güvenilir hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Evinize kadar gelip ürünlerinizi doğru teşhiste bulunup hızlı çözümler bulan firmamız sizlere hiç bekletmeden ürünleri en kısa şekilde size teslim etmektedir. Hizmetten yararlanmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here