Ask Fm Hesap Silme Hakkında bilgiler

0

Ask Fm hesabınızı tamamıyla ortadan kaldırmak istiyorsanız Ask Fm hesap silme işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Bu işlemleri başlatmadan önce özellikle dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır.

Bunlardan en önemlisi, Ask Fm profilinizi tamamen sildikten sonra daha önce profilinizde yapmış olduğunuz bütün hareketler ortadan kalkmış olacaktır ve bunlara daha sonradan erişim yetkiniz bulunmayacaktır. Sistem üzerinden profilinizi kaldırmak için öncelikle “http://ask.fm/account/settings/deactivation” adresinden siteye giriş yapmalısınız. Girişinizi yaptıktan sonra karşınıza Ask Fm hesap silme ekranı açılacaktır. Buraya eriştikten sonra yapmanız gereken tek bir şek kalıyor: “hesabı devre dışı bırak” butonuna tıklamak. Bu tıklamayı gerçekleştirdikten sonra hesabınız 30 günlük bir dondurma sürecine girdirilecektir. Bu 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yapmanız durumunda hesabınız yeniden aktif hale getirilecektir. Fakat 30 gün boyunca herhangi bir giriş eyleminde bulunmazsanız hesabınız kalıcı olarak sistem üzerinden silinmiş olacaktır ve bir daha hesabınıza erişim olanağınız da olmayacaktır. Ayrıca butona tıkladıktan sonra eğer giriş ekranına yönlendirildiyseniz, bundan hesap dondurma sürecine girmiş olduğunuz anlamını rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemleri illaki bilgisayar üzerinden uygulamanıza gerek yok. Mobil telefonunuz aracılığıyla da paylaşmış olduğumuz hesap silme linkine tıklayarak hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz hesabınızı sildikten sonra yeniden kaydolup bir profil oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu profil sayesinde tekrardan arkadaşlarınıza soru sorup cevaplarını alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here