Aşkın ve Sevginin Simgesi Pırlanta

1

Pırlantalar herkesin bildiği gibi oldukça zor bulunan ve çok pahalı taşlardır. Pırlantaların en kıymetli takılar olduğunu herkes gibi biliyoruz ve biz de bu takıları alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve takılar için pırlanta türlerini sizler için araştırdık.

Takı türlerinden başlayacak olursak.!

Tektaş Yüzüler; Klasik, S kollu, Kollu Taşlı, Alyanslı olmak üzere 4 çeşittir. Her pırlanta yüzüğün bilindiği üzere karat değerleri bulunmaktadır ve bu değerler arttığında da fiyatlarda artış görülmektedir.

Piyasa araştırması yaptığımızda bu tür yüzükleri özenle hazırlayıp satışa çıkaran nişan evlilik ve özel günler için özellike tektaş yüzük seçiminde tercih edilebilecek firmalar arasında Lova Pırlanta dikkatimizi çekti.

Son yılların popüler ürünlerinden olan 5 taş yüzük bir çok kadının gururla taşıdığı yüzük modelleri arasında olduğunu biliyorsunuz, her 5 taş yüzük göz kamaştırsa da yüzüklerin tasarımları hepimizin bildiği gibi oldukça önemlidir, eğer özel olarak düşündüğünüz ve sitede bulamadığınız bir model olursa size lovapırlanta ekipleri sabırla yardımcı oluyor.

Lova pırlanta ürünlerine sahip olabilmeniz için illa ki bir alışveriş merkezinde ve yolda herhangi bir dükkanda görüp alışverişinizi yapmanız gerekmiyor. Lova pırlanta kendi sitesinde müşterilerine kendilerini yalnız hissettirmemek adına mesaj bırakabilecekleri bir alan oluşturmuş ve model beğenmeleri gibi konular da başta olmak üzere tüm müşterilerine yardımcı olmayı hedefleyen bir firma haline gelmiş. Tarayıcınız eğer sorun çıkartır ise beğendiğiniz pırlantanın model numarası ile birlikte whatsapp üzerinden görüşebiliyor ve anlık yardım alabiliyorsunuz, diyelim ki akıllı telefonunuz yok o zaman da site üzerinden yine telefon numaranızı bırakıp sizi aramalarını sağlayabiliyorsunuz. Bu hizmetin doğruluğunu bizzat deneyerek karşımdaki ile muhattap oldum ve bana oldukca yardımcı oldu.

Hizmet alırken çekindiğim noktalardan birisi de alışverişi yaparken ürünün bana gelişi, ürünün sigortası ve taksit seçenekleri olmuştu ve açıkcası gönül rahatlığı ile 10 dakika gibi bir sürede alışverişimi tamamladım.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here