ASUS ROG STRIX GTX 1070 Ti A8G

0

Günümüzde ekran kartlarında, şikayet edilen soğutmalara asus. strıx 3 fanlı soğutma ile bu sorunlara ve şikayetlere noktayı koymuş durumda, piyasaya büyük rakip olarak sürülen bu ekran kartının üzerinde hiç bir kısıtlama yoktur. Kolayca overclock edilen asus, hız arttırmaya el verişli bir işlemci kullanıyor.

1440p çözünürlük üzerine tasarlanmış ekran kartı pek çok oyunu 4k olarak kıcı bir şekilde, oynatabiliyor. 4k çözünürlükte oyun oynamak isteyen oyuncular  için, kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Bir önceki ekran kartından en az iki üç kat fazla performans sunan ekran kartı, 200 Watt güç tüketimine, ve 8 pin ekstra güç ile çok yüksek performans sağlayabiliyor. Fps açıdan ultra yüksek ayarlar da oldukça akıcı bir deneyim sunuyor.

2432 tane cuda çekirdeğine, 8GB DDR5 ram’ler yardım ediyor.3 fanlı soğutma ile kullanıcılarına, oldukça fazla ve güçlü bir performans sunmakta. Özellikle 4k kullanım için kullanıcılara tavsiye eden firmanın kartında, çok güçlü bir güç verimliliğe sahip, öte yandan kayıtsız renk sıkıştırması ile A kaliteli bir ürüne sahip ekran kartı fiyat performans açısından oldukça, ergonomik ve kullanışlı.

Kaliteli bir Gpu’ya sahip olan ekran kartı daha stabil çalışmaya, daha yüksek fps değeri almaya ve daha stabil çalışma imkanı sunuyor. High ayarlarda yüksek performans sağlayan ekran kartı, bir çok oyunları ultra ayarlarda çok yüksek ve kaliteli, akıcı bir kullanıma sahip bir olanak sunuyor.

 

Önceki İçerikDask Nedir
Sonraki İçerikKaraciğer Yağlanması Nedir?
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here