Bağımlılık Yaratan Oyun Traffic Racer

0

traffic-racer-bagimlilik-yaratiyorOyun sektörünün gelişmesiyle birlikte, küçükten büyüğe herkesin oynayabileceği oyunlar bulunmakta ve sürekli artmaktadır. Android telefonların piyasaya sürülmesi ile oyunlar evde sabit oynanmak yerine, artık cepte taşınıyor. Traffic Racer oyunu birçok kullanıcı tarafından oynanıyor ve bağımlılık yaratan oyunların arasında yer alıyor. Traffic Racer oyununun bu denli sevilmesinin sebebi nedir?

Bitmek Bilmeyen Heyecan ve Hız

Oyunda bir araba seçiliyor ve kalabalık bir trafikte oyun başlıyor. Diğer araba yarışlarının aksine alanların boş olmaması ve özellikle gece oyunu ile heyecan doruklara çıkıyor. Yapılan hızlarla arabalar sollanıyor, makas atılan her bir araba için de haznede para birikiyor. Kazanılan paralar ile arabanın bakımları yaptırılıyor ve özellikleri yenileniyor.

Her Vakit Rekabet

Çeşitli oynama şekilleri bulunan Traffic Racer oyununda, serbest sürüş, çift yön sürüş, zamana karşı yarış ve sürme, son olarak ise, polis takibi olarak, tercihe bağlı istenilen seçenekte oynama imkânı sağlanıyor. Hangi mod seçilirse seçilsin amaç oyunda kaza yapmamak olmalıdır. Çünkü kaza yapılmadan oyuna devam edilmesi, kazanılan paranın artmasına sebep olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here