Batarya Tasarruf Uygulaması : Savee: Battery Saver Optimizer

1

savee-battery-saver-optimizerBildiğiniz gibi akıllı telefonlar hayatı oldukça kolaylaştırdı. Birçok uygulama ile artık masaüstü bilgisayarlar, laptoplar, tablet bilgisayarlar yerini akıllı telefonlara bıraktı. Bilgisayarlar ile yapacağımız bir çok şeyi akıllı telefonlar ile yapabildiğimiz bu çağda en büyük sorun ise pillerin çok az ömürlü olması olsa gerek.

Ancak android sistemlerde çare tükenmiyor. Batarya ömrünü uzatma yolları üzerinde çalışan bir çok uygulama uzmanı bu iş üzerine yoğunlaşmışken bir uygulama var ki Batarya ömrünü uzatma konusunda başarılı olduğunu vadediyor. Savee: Battery Saver Optimizer ! . Android uygulama çok farklı seçenekler sunarak pil ömrünü uzatıyor. İşte size Savee: Battery Saver Optimizer ile pil ömrünün nasıl uzatılacağı konusunda detaylı bir analiz.

Savee: Battery Saver Optimizer uygulamasını diğer pil tasarruf uygulamalarından ayıran özellik kullandıkça telefonu tanıması, analiz etmesi ve hangi uygulamanın ne kadarlık bir tüketim yaptığını tespit etmesi olarak görülüyor. Bu analizleri kayıt altına alan uygulama daha sonra size uygulamaları kullanırken uyarılarda bulunup sizi yönlendiriyor. Yani uygulama aslında sizi analiz ederek alışkanlıklarınızı pil tasarrufu konusunda değiştirmenize yardım ediyor. Zaten hiçbir uygulama diğer uygulamalara müdahale edemez.

Tamamen size telefonunuzu nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizi eğitiyor ve böylece siz tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Uygulamayı Google Play Store platformundan Savee: Battery Saver Optimizer olarak aratıp telefonunuza yükleyebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Uygulamayı 3 gün denedim açıkcası hız konusunda faydasını görmedim dersem yalan söylemiş olurum her ne kadar bu türden programları kullansak da batarya mah olarak yükselmedikce hiçbir işe yaramaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here