Bedava Video Yüklenebilen Siteler

0

İnternet üzerinde video paylaşımı yapabileceğiniz birçok proje bulunmaktadır. Son zamanların en çok dikkat çeken projelerinden birisi olan Youtube ise bu konuda zirvede yer alan en önemli markadır. Video yükleyebilmek için sizlere birçok araç sunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz video yükleme ve düzenleme seçenekleri ile özgün videolar üretmenize olanak sağlamaktadır. Siz de ücretsiz bir şekilde video yüklemek istiyorsanız birçok web sayfası üzerinden destek alabilirsiniz. Video yüklemek için profesyonel araçlar kullanmanıza gerek yoktur. Sunulan projeler üzerinden kolay bir şekilde video yükleyebilir ve hazırladığınız içerikleri insanlara sunabilirsiniz Video yükleyerek kendinize özel kanal oluşturmak ve video arşivi yapmak için ise Youtube harici birçok web sayfasını kullanabileceğinizi unutmamanız gerekir. Her ne kadar en gelişmiş araçları Youtube sunuyor olsa bile video yükleyebilmek için kullanılabilecek yüzlerce site bulunmaktadır. Daha önce size youtube slayt video nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermiştik.

Aynı zamanda bu web sayfaları var olan arşivinizi uzun süre koruyabilmektedir.

Video Yüklemek İçin En İyi Alternatifler

İnternete video yükleyebilmek için kullanabileceğiniz birçok alternatif proje bulunmaktadır. Bu projeler hem tasarımı hem de kullanım fonksiyonları bakımından birbirinden ayrılır. Aynı zamanda projeye ait özellikler de sizin yükleyeceğiniz video türüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle video yüklemeden önce kullanım koşullarına öz atmanızda fayda vardır. Size farklı araçlar sunarak videolarınız üzerinde düzenleme yapabilmenizi ve kısa sürede upload etmenizi sağlayan projeler ise en iyi alternatifler arasında yer almaktadır. Türkiye’de de sıklıkla kullanılan bu projeler video arşivi oluşturabilmeniz açısından en önemli markalardır.

İnternette ücretsiz video yükleme servisi arıyorsanız bu konudaki arayışınıza uygun olan web sayfalarını kısa sürede bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız listede yer alan web sayfaları ise; Youtube, Vimeo, İzlesene, Dailymotion, Web TV vb. projelerdir. Bu projelerden istediğinizi kullanarak ücretsiz bir şekilde video yükleyebilirsiniz. Eğer mobil platforma video yüklemek istiyorsanız bunun içinde Instagram, Vine, Coub gibi alternatif uygulamaları kullanabilirsiniz. Var olan popüler markalar sizlere en iyi düzenleme araçlarını sunmaktadır. Aynı zamanda Vimeo gibi HD video platformunda yüksek çözünürlüklü videolarınızı paylaşabilirsiniz. Tüm projeler ücretsiz hesap açmanıza olanak sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here