Birbirinden Güzel Kullanışlı iPhone 6 Kılıfları

0

iphone6-kilif-3Yakın zamanda çıkması beklenen iphone 6 nın özellikleri yavaş yavaş sızmaya başladı. Bu sefer telefonun kendisi piyasada raflarda yer almadan, telefonun kılıfları ortaya çıkmaya başladı. 4,7 inç boyutunda çıkması beklenen iphone 6 nın kılıfları birçok yabancı site tarafından internete sızdırılmış durumda.

İphone 6 satışa sunulmadan önce Apple online mağazasında İphone 5 için firmanın ürettiği kılıfların renk seçenekleri iptal edildi. Firma İphone 5 için sadece siyah renk seçeneğini sunacak. İphone 6 kılıflarının ise 5 farklı renk seçeneğiyle sunulması bekleniyor. Kırmızı, siyah, kahverengi, gece mavisi ve pembe çıkması beklenen muhtemel renkler. Çıkarılacak kılıfların fiyatı ise şimdiden belli olmaya başladı. İphone 6 için deri kılıf 119 tl, İphone 6 plus için 129 tl olması bekleniyor. Silikon modellerin fiyatları ise deri olanlara göre biraz daha uygun durumda. İphone 6 için 89 tl, İphone 6 plus için 99 tl olması bekleniyor.

Birçok insan tarafından merakla beklenen İphone 6 ve iphone 6 plus modelleri için şimdiden ön siparişler firma tarafından alınmaya başlandı. 9 eylül de tanıtılan İphone 6 için dünyaca ünlü kılıf üreticisi Spigen aksesuar sayfasını şimdiden yayınladı ve bize bazı ipuçları verdi.

Yeni çıkacak olan bu serinin büyüklüğü kadar inceliği de dikkat çekiyor. Tabi ki kılıf üreticileri de bunu göz önünde bulundurarak ona göre kılıfları düzenleyecek ve satışa çıkaracaktır. İphone 6 kılıflarında tasarım olarak radikal değişiklikler olması bekleniyor. Bilindiği gibi aksesuar üreticileri cihaz ile aynı zamanda ürünlerini çıkarabilmek amacı ile ürünler hakkında daha erken bilgi sahibi olabiliyorlar. Bundan dolayı da aksesuar sızıntıları bize gerçeğe daha yakın sonuçlar verebiliyor. Kısacası İphone 6 birbirinden güzel kılıf çeşitleri sizleri kendisine çekeceğe benziyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here