Bizim Okul Bi Acayip Kitabı Ne Anlatıyor?

0

Kitap okuma alışkanlığı küçük yaşlardan itibaren çocuklara aşılanması gereken bir alışkanlık olarak bilinmektedir. Bunun en temel sebebi ise çocuğun daha iyi cümle kurabilmesi aynı zamanda da daha iyi konuşma özelliğine sahip olması açısından çocukların ilgisini çekecek pek çok kitap bulunmaktadır. Bu kitapların arasında yer alan bizim okul bi acayip 2014 tarihinde yayınlanmış olan ve fazlası ile öğretici unsurları bünyesinde barındıran bir kitap olarak kendinden söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Dan Gutman adlı ünlü bir yazarın kaleminden çıkan bu kitap, pek çok seriyi de beraberinde getirmektedir. Bunlar;

  • Bizim Okul Bi Acayip: Şeker İster Misin?
  • Bizim Okul Bi Acayip: Öretmenler Çıldırdı
  • Bizim Okul Bi Acayip: Çocuk Olmanın İlk Kuralı
  • Bizim Okul Bi Acayip:: Eğlenmek Bizim de Hakkımız

gibi seriyi de barındırmaktadır. Her bir seride farklı konulara değinen Bizim Okul Bi Acayip: çocukların okuması ile birlikte de hem eğlendirici unsurlarla çocuğu kitaba bağlamakta, öğretici unsurlarla da çocuğa bilgi aşılamaktadır.

Çocukların okuma alışkanlığı edinmesinde fazlası ile önemli bir yere sahip olan bu kitap serisi hem okuyan çocukların dikkatini çekmekte hem de daha güzel bir diksiyon kazanmasında önemli bir rol izlemektedir. Gündelik yaşamlarda çocukların başına gelebilecek olaylarda izlemesi gereken yollarda yine kitabın verdiği bilgilerin arasında yer almaktadır.

Kitap365.com adresinden birçok farklı kitap setlerini ve kitapları bulabileceğini söyleyebiliriz. %30-40 arası indirimle kitapları alma imkanını kaçırmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here