BloodBorne Ps4 Oyunu Detaylı İnceleme

0

BloodBorne Ps4 Oyunu, From Software tarafından geliştirilmiş olup, Sony Computer Entertainment şirketi tarafından 24 Mart 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür ve 2018 yılında çıkan patch ve güncellemeler ile popülerliğini hızla arttırmıştır. Bu oyun sadece PS4 için üretilen bir strateji oyunudur.

BloodBorne Ps4 Oyununun Konusu

BloodBorne Ps4 Oyunu, Yharnam isimli bir kentte geçmektedir. Yharnam kentinde sebebi belli olmayan bir hastalık baş göstermiştir. Bu hastalık, insanlara bulaştığında insanlar korkunç canavarlara dönüşüyor ve ortaya korku salıyorlar. Hastalığın hızla yayılması nedeniyle tehlike artıyor. Böyle bir durumun sonucunda da hastalığın bulaşmadığı kişiler, bu canavarları her gece avlıyorlar. Avcılar hastalığa yakalanan insanları (canavarları) katletmeye başlıyorlar. Oyuncular, oyun içerisinde başkarakter olarak avcı rolündedirler. Oyunda hunters dream adında güvenli bir yer bulunmaktadır. Bu bölgede, öldürülen canavarlar ve toplanan paralarla seviye artırılıyor. Şehrin altında bulunan zindanlar başka bir alana geçiş sağlıyor. Oyuncular, farklı sınıflardan seçimler yaparak kendi karakterlerini yaratıp kişiselleştirebiliyorlar.

BloodBorne Ps4 Oyununun Yorumları

BloodBorne Ps4 Oyununun Yorumları çoğunlukla olumlu olmuştur. Olumsuz yorumların geneli, zorluk seviyesinden dolayı gelmektedir. Örneğin; oyun süresinde toplanan paralar karakterin ölümü anında tamamen gitmektedir ve yeniden toplanması gerekmektedir. Bu durum, oyuncuları zorlamaktadır. Oyunun akıcılığı, heyecanı sürekli olarak koruması oldukça olumlu yorumlara sebep olmuştur. Oyunun ilerlemesi için karakterin ölerek avcının rüyasına gidip tekrar gelmesi gerekiyor bu döngü aslında alışkanlıkla oyuna daha hakim olmayı sağlıyor. BloodBorne Ps4 Oyununun grafikleri mükemmel sıfatı ile değerlendirilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here