BlueStacks Nedir, BlueStacks Kurulumu Nasıl Yapılır ?

0

BlueStacks Nedir, BlueStacks Kurulumu Nasıl Yapılır ?

bluestacksBluestacks, android cihazlarda severek kullandığımız pek çok uygulamanın bilgisayarımızda çalışmasına imkân veren ve en fazla kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Böyle olmasından ötürü de Bluestacks kurulumu nasıl yapılır, sorusunun cevabı merak edilmektedir.

Bu kurulumun yapılabilmesi için bilgisayarınızın bir takım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bilgisayarda kullanılmakta olan sürücülerin güncel olması şarttır ayrıca 2 GB RAM ve sabit sürücüde 9 GB boş alanın olması gerekmektedir. Bluestacks kurulumu için önce bu uygulamanın son sürümünü bilgisayarımıza indiriyoruz. İndirdikten sonra kurulum dosyasına çift tıklama yapıyoruz. Kurulum işlemi bir süre sonra sona erdiği zaman Google hesabına giriş yapıp oturum açıyoruz. Bu sayfayı telefona gelen mesajı bu kısma girerek ve karşımıza çıkan güvenlik kodunu yazarak geçiyoruz.

Bluestacks kurulumu nasıl yapılır? İşlemini tamamlamak için karşımıza çıkan ekranda ileri diyoruz ve böylelikle Bluestacks uygulamasını bilgisayarımıza indirmiş oluyoruz. Artık android cihazınızda sık bir şekilde kullanmakta olduğunuz pek çok şeyi rahatça bilgisayarınızda kullanmanız mümkün. Kurulumu kadar kullanmaktan vazgeçtiğiniz takdirde kaldırılması da son derece basit.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here