Bouncy Hero Oyun İncelemesi ve Özellikleri

0

Yeni oyunlar kategorisine en çok indirilenler listesinde bulunan Bouncy Hero oyunu hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Hayvanlar aleminde yer almak için oynamanız gereken bu oyunda yer alan hayvanlar ile son derece eğlenceli zaman geçirme fırsatını yakalamış olacaksınız. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan oyunlar listesine kendisine üst sıralarda yer bulan bu oyunda 21 farklı hayvanın bulunduğunu ve bu hayvanlar ile 3 farklı alanda mücadele edeceğinizi belirtmek istiyoruz.

Oyun içerisinde yer alan farklı görevleri tamamladıktan sonra bir diğer bölüme geçme şansını bulmuş olacaksınız. Ancak oyunun görüldüğü gibi kolay bir oyun olmadığını ve oynarken bazı bölümlerin sizleri oldukça fazla zorlayacağını şimdiden buradan belirtmek istiyoruz. Çiftliğinizde yer alan inekler ile eğlenceli dakikalar geçirmek için bu oyunu indirmeniz gerekmektedir.

Bouncy Hero Sistem Gereksinimleri

Kiseki Games tarafından geçtiğimiz günlerde oyun dünyasında yerini alan Bouncy Hero oyununun son güncellemesi 13 Temmuz 2017 tarihinde karşımıza çıktı. Yüklenme sayısı olarak yeni olmasına rağmen 10 Binden fazla kişi tarafından kısa süre içerisinde indirilen bu oyunun mevcut sürümü olarak 1.1.5 karşımıza çıkmaktadır.

İşletim sisteminde ise Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların 4.0 üzerinde sürümü bulunmalıdır. Bu işletim sistemi altında bulunanların bu oyunu telefonlarına indirme şansları yoktur. Bouncy Hero oyunu içerisinde yer alan öğelerin satın alınmasında ise 3.99 TL ile 35.99 TL arasında değişkenlik bulunmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here