Bound By Flame Ps4 Oyun İncelemesi

0

Bound By Flame Ps4 Oyunu, Spiders Games tarafından geliştirilerek, Focus Home İteractive firması tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu oyun, aksiyon türünde piyasaya çıkan bir rol oyunudur.

Bound By Flame Ps4 Oyununun konusu

Bound By Flame Ps4 Oyunu, oyuncuları fantastik bir dünyada karşılıyor. Bu dünyada insanlar dışında, çeşitli yaratıklar da yaşamaktadır. Fantastik dünyanın kuzeyinde bulunan Buz Lord’ları, ülke üzerinde bulunan bütün cesetleri toplayarak onları savaşçı haline getirip dünyayı yönetmek istemektedirler. Bu şekilde güneye doğru ırkları yok ederek ilerlerler. Öte yandan, elf ırkı ve insan ırkı bu durumu düzeltmek için birleşmek isterler, fakat artık çok geçtir. Ana karakter, bu soruna çözüm bulmak için dünyanın kaynağına gitmeye karar verir ve bu aşamada ritüelden kaçan bir iblis, ana karakterimizin içine girer ve aynı bedeni paylaşmaya başlarlar ve oyun bu aşamadan sonra oyuncuya devredilerek devam ettirilir. Dünyanın kaderi artık oyuncunun elindedir.

Bound By Flame Ps4 Oyununun Yorumları

Bound By Flame Ps4 Oyununun puanları oldukça düşük gelmiştir. Dolayısı ile oyuncuların yorumları bu durumla doğru orantılı olarak çok olumsuz olmuştur. Oyun hakkında gelen olumsuz yorumlar genel olarak, diyalogların özensiz olması, seslendirmenin vasat olması, dövüş mekaniğinin zorluğu, teknik detaylarda sıkıntı olması, karakterlerde mimik olmamasıdır. Oyunun konusu birçok yerden alıntı gibi görünmektedir. Ayrıca grafikleri de beğenilmemiş vasat bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here