Call Of Duty İnfinite Warfare Legacy Oyun İncelemesi

0

Call of duty infinite warface oyunu, İnfinity Ward ekibinin geliştirdiği, Activision’un yayıncılığını yaptığı ve dünyanın en çok satan serisi Call of Duty’nin en son çıkan oyunudur. Call of Duty’nin 13. Serisi olan Call of Duty infinite warfare oyununun, ortalama 6 saat süren bir senaryosu vardır.

Call of Duty İnfinite Warfare Legancy Oyununun Konusu

Call of Duty bu kez bilim kurgu temasını daha fazla kullanarak karşımıza çıkmıştır. Call of Duty İnfinite Warfare Legancy oyunu uzayda geçmektedir. Oyunda, insanoğlunun hızla çoğalması ve sanayileşmenin de artmasıyla insanlar yeryüzüyle yetinememeye başlıyor ve diğer gezegenlerde kolonileşme başlıyor. Diğer gezegenlerden maden ve yakıt elde ediliyor. Yeni gezegenlerin keşfedilmesiyle yeni düşmanlar meydana çıkıyor ve uzay ortamında bir savaş başlıyor.

Call of Duty İnfinite Warfare Legancy Oyununun Serinin Diğer Oyunlarından Farkı

2003 yılında ortaya çıkan Call of Duty serisinin ilk bölümleri 2. Dünya Savaşını konu alarak oynanması büyük ilgi toplamış ve en çok satanlar listesine girmiştir. Daha sonraki bölümlerde modern zamanları konu alarak devam etmiştir. Call of Duty’nin en ilgi çekici yanı, geçmiş zaman oyunu olması nedeniyle, İnfinitie Warfare oyununun uzayda geçtiği öğrenildikten sonra büyük tepki çekmiştir. Fakat oyunun 4 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülmesinin ardından puanlarının iyi olması tekrar beğenildiğini göstermektedir. Serideki eski oyunlara göre, çok daha fazla silah, mod ve donanım çeşidine sahip olmakla beraber daha sürprizli bir oyun yapısına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here