Corena İnsani Yardım Projeleri İle Gücüne Güç Katıyor

0

İnsanın insan olarak adlandırılabilmesi için sadece nefes alması yeterli mi? İyilik ve kötülük yargıları nelere göre veriliyor? Sadece kendi hayatımızın ekseni etrafında dönerek gerçekten yaşıyor mu oluyoruz? Peki ya başka insanlar? Biz ve çevremiz yeterli sayılabilecek derecede iyiysek diğer insanları ne kadar görüyor ya da önemsiyoruz? İşte tüm bu soruların cevabı hepimizce farklılık gösteriyor. Bazılarımız sadece kendi hayatlarının ve çevresindeki hayatların güvenli ve sağlıklı oluşunu yeterli görüyor. Bazılarımız ise tüm dünya insanlarının iyi olmasını önemsiyor. Siz hangi kategoriye giriyorsunuz bilemiyorum ama Corena kesinlikle tüm dünya insanlarının iyiliği için çabalayan gruba giriyor.

Adını daha önce duymadıysanız ya da duyup yeterli bir bilgiye sahip olmadıysanız Corena’nın destek olduğu insani yardım projeleri hakkında pek bir fikriniz yok demektir. Oysa 6 kıtada 100’den fazla sağlık projesine ilaç ve acil yardım malzemesi tedarik eden Corena, alanında devleşen çok büyük bir marka. 1998 yılından beri ilaç sektöründe ciddi bir birikim ve başarı ile yoluna emin adımlarla devam eden Corena’nın 86 ülkeye tedarik sağladığı gerçeğini göz ardı etmemek gerekiyor. Corena’nın sağlık setleri birlikte çalıştığı sivil toplum kuruluşları ile yardım geren tüm bölgelerde yerlerini alıyor. Hijyen kitleri, sarf malzemeleri ve tıbbi ürünlerden oluşan bu sağlık setleri ile yardıma muhtaç olan insanların her daim yardımına koşan Corena’nın insani yardım projelerine mutlaka göz atmalısınız.

Sadece belirli koşullar içerisinde değil her koşulda insanı esas alan temel politikası ile insanların daha iyi bir hayat sürmesine katkı sağlayan Corena‘nın insani yardım projeleri hem fazla hem de geniş bir içerikte insanlığa fayda sağlamaya devam ediyor.

2007 yılında Ecza Deposu ruhsatı edinmiş olan Corena sadece ecza deposu olmakla yetinmiyor, aynı zamanda tedarik, nakliye ve depolama alanları ile de çözümler sunmaya ve uygulamaya devam ediyor. 300’den fazla müşterisi ile alanında ilk 500 firma içerisinde yer alana Corena’nın insani yardım projelerini takdir ediyor ve bu hizmetlerinin katlanarak çoğalmasını, çok daha fazla insana ulaşmasını umut ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here