Detaysoft SAP Türkiye Çözüm Ortağı

0

45 yıl önce kurulmuş olan Almanya merkezli SAP, günümüzde Avrupa’nın en önemli yazılım şirketi durumunda bulunuyor. Dünyada 130 ülkede faaliyet gösteren ve hayatın içinde karşılaştığınız tüm ürünlerin yaklaşık yarısını üreten şirketlere kurumsal iş yazılımları sağlayan SAP, şirketlerin tüm süreçlerini ve bölümleri en doğru ve verimli şekilde yönetmelerini sağlıyor.

Detaysoft ise SAP konusundaki tecrübesi, sertifikaları, bilgi birikimi ve uzun iş tecrübesi ile bu alanda Türkiye’deki şirketlere destek veren bir firma konumunda bulunuyor. %100 Türk sermayesine sahip olan en büyük SAP çözüm ortağı olan şirket, kendi AR-GE merkezinde çalışan 70 kişilik kendi ekibiyle yeni ürünler de geliştirmektedir. Anadolu’daki en büyük IT organizasyonuna sahip olan Detaysoft, İstanbul’da ve Sivas’ta bulunan ofislerinde çalışan yaklaşık 350 kişilik ekibi ile SAP uygulamaları ve kendi geliştirdiği çözümler ile Türk şirketlerine destek sağlayan en önemli bilişim firması olarak gösterilebilir. En büyük 10 danışmanlık şirketi arasında bulunan Detaysoft, SAP şirketi tarafından sunulan çözümlerin yanı sıra sürekli ilerlettiği inovasyon vizyonu sayesinde kendi AR-GE merkezinde ürettiği Türk pazarına yönelik çözümleri müşterilerine sunan çok önemli bir firma olarak kabul edilebilir.

Detaysoft.com Ne Yapar?

Detaysoft firmasının Türk şirketlerine ve yabancı şirketlere sunduğu hizmetlerin anlatıldığı ve örneklerin verildiği detaysoft.com adresi, SAP uygulamaları, Detaysoft tarafından sunulan çözüm uygulamaları, sektörel başarı hikâyeleri, şirketin referansları ve şirket hakkında basında çıkan haberler gibi konularda ilginç bilgiler edinebileceğiniz bir site olarak gösterilebilir. Şirket hakkında basında çıkan ‘Dünyanın En Büyük Havalimanı Projesi Olan İstanbul Yeni Havalimanı ERP Projesini Detaysoft Üstlendi’ şeklindeki haberleri ya da referanslar bölümünde çok önemli onlarca şirketin içinde bulunduğu referansları incelemeniz bile Detaysoft ile çalışmayı tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Tüm SAP yazılımlarının lisans bakım hizmetlerini sağlayan Detaysoft ile bağlantıya geçmek istediğinizde de detaysoft.com adresinde bulunan ‘iletişim’ linkine tıklayabilirsiniz. Ulaşacağınız sayfada Detaysoft Detay Danışmanlık Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.nin Ofislerinin ve AR-GE merkezinin açık adreslerini ve telefon numaralarını bulabilirsiniz. Detaysoft tarafından sunulan hizmetlerden yararlanan şirketlerden birisi haline gelmek istiyorsanız, verilen iletişim telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

Detaysoft.com Tarafından Sunulan Danışmanlık Hizmeti

Detaysoft, kendi ürettiği çözümleri ve SAP uygulamalarını sunmasının yanı sıra, sertifikalı SAP danışmanları ile çalışmak isteyen şirketlere de SAP danışmanlığı hizmeti veriyor. Yani şirketinizin o anda bulunduğu süreçler ile sunulan SAP uygulamalarının süreçlerinin uyumlu hale gelmesini sağlayan çalışmalar yapıyor. SAP sistemi kurulduktan sonra gerçekleştirilen çalışmalar ve süreçler hakkında da danışmanlık sağlıyor. Yani SAP uygulamalarını şirketinize entegre etmenizi ve en verimli şekilde kullanmanızı sağlayan hizmetleri sunuyor. SAP uygulamalarından maksimum verim almak isteyen şirketlerin mutlaka sertifikalı SAP danışmanları ile çalışmaları gerektiğinden, Detaysoft gibi piyasanın liderleri arasında bulunan bir şirketin desteğini almak, çok mantıklı bir adım olarak kabul edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here