Dietto Nedir?

0

Diyet yapmaya ihtiyacınız bulunuyorsa dez dietto bir bireyin ihtiyacı olan tüm besinleri çok düşük kalori ile sunabilen doğal ve sağlıklı bir gıda olarak yer almaktadır. Dez Dietto kullandığınız zaman ihtiyacınız olan tüm besinleri alabilirsiniz.

Dez Dietto Türk Gıda Kodeksi’ne göre üretilmiş, herhangi bir ilaç etken ya da hammaddesi içermeyen günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İçeriğinde bulunduran altı değişik lezzette, kalorisi kısıtlı hale getirilmiş içecektir.

Dietto Nasıl Kullanılır?

Dez Dietto öğün yerine kolayca kullanacağınız besleyici ve doyurucu karışımlardan bir araya gelmektedir. Programınız bitene kadar ya da hedefinize ulaşana kadar ara vermeye gerek kalmadan devam etmeniz programınızın başarısı açısından son derece önemlidir.

Dez Dietto başlangıç ve devam ürünlerinden bir araya gelen 16 günlük veya 30 günlük kürler olarak yer almaktadır. 16 günlük ve 30 günlük kürler kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Dietto Başlangıç Evresi

Başlangıç evresi diyet programlarının başladığı, sizi diğer günlere hazırlayan en önemli kısımlar olarak yer almaktadır. İki günlük başlangıç evresi sonrasında çok daha kolay olduğunu kendiniz de fark edebilirsiniz.

Devam Evresi

Dez devam evresi 2 günlük başlangıç ürünü kullandıktan sonra kullanılmaya başlanılan, günlük sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra 5’er saat arayla 2 ayrı öğün şeklinde tüketilecek ürünlerden bir araya gelmektedir. Her öğün 300 ml yarım yağlı ya da yağsız süt ile tüketilmektedir. Her öğünün toplam kalorisi 204 kcal olarak yer alan Dez bu düşük kalori oranıyla öğünlerinizde almanız gereken tüm besinleri alabilirsiniz.

Ara Öğünler

Dez başlangıç ve devam evreleri içerisinde öğünlerinizin arasında açlık hissettiğiniz takdirde tüm yeşil sebzeleri kolayca tüketebilirsiniz. Bununla beraber hem başlangıç hem de devam evreleri içerisinde kalori ihtiva etmeyen içecekleri ve şeker ilave etmeden sıcak içecekleri beraber tüketebilirsiniz. Bu konuda unutulmaması gereken ise diyetiniz süresince bol bol su içmeye devam etmeniz metabolizma hızınıza bağlı olarak çok daha iyi sonuçlar almanızdır.

Kendi kategorisi içerisinde diyet sektöründe lider diyet gıdaları arasında yer alan dezpack, Gıda bakanlığı onaylı bir ürün olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İntenet adresimiz üzerinde dezpack konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber7/24 müşteri desteği, gibi pek çok hizmet ide kolayca bulabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılara her zaman en iyi standartlarda hizmet ve kalite sunmaya devam ediyoruz. Firmamız sağlığınıza azami değeri vererek önceliğinin kilo vermek olduğunu ve bu standartları devamlı olarak ilgili kurumlarla paylaşmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here