Dünya Çapında Kodak

0

Dünya Çapında Kodak
Kodak markası 1888 yılında kurulması itibari ile her zaman kaliteli, güvenilir ve ekonomik olarak akla gelen ilk isim olmuştur. Elde taşınabilen fotoğraf makinelerini zamanla kullanıcılarına ulaştırmayı başarmış ve tarih boyu süren bir başarı öyküsü sunmuştur. Fotoğrafçılık alanında rakiplerinden daha çok kendisi ile rekabete girmiş ve sürekli olarak kendisini geliştirmiştir. Şöyle ki birçok yeniliği sektöre kendisi kazandırarak yeni özellikleri de kendisi eklemiştir. Tüm bu çabalar sonucunda ise uygun fiyat hizmetini de sunarak dünya çapına ürünlerini ulaştırmıştır.
Neden Kodak?
Kodak, ürünlerini sunduğu her ülkeye ve bölgeye geniş bir hizmet ağı ile hızlı bir hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetine yüksek derece önem vererek hizmet sunmaktadır. Ürünlerindeki kalitenin yanı sıra maliyetini de dikkatle ayarlayarak müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurur ve öyle hizmet verir. Bu titizliği sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış ve hiçbir zaman sarsmamıştır.
Kodak’ın En Çok Kullanılan Ürünleri
Kodak firması 2012 yılındaki ekonomik krizi atlatarak 2013 yılında Kodak Alaris ismi ile müşterilerine ürün hizmetini ulaştırmayı başarmıştır. Çalışmalarını fotoğrafçılık alanında sürdüren Kodak en çok tercih edilen ve güven duyulan marka olarak yeni oluşumu olan Kodak Alaris ile hizmet vermeye devam etmiştir. Dijital görüntüleme, fotoğrafçılık ve tarayıcı malzemeleri ile cihazlara ait ekipman hizmetleri sunan dünyaca ünlü ve geniş ürün çeşidine sahip bir markadır.
Kodak’ın özellikle fotoğrafçılık alanındaki yeni buluşları film sektöründe fazlası ile tercih edilmiştir. Birçok firma Kodak cihazlarını ve yazılımlarını kullanmaktadır. Kodak markası birçok buluşu ile ödül almış olan bir marka olarak fotoğrafçılık, film ve dizgi konusunda sıçrayışlar yapmıştır. Kodak kendi sektöründeki yeniliklerin sıkı bir takipçisidir ve en gelişmiş hali ile kendi bünyesine ekleyerek geliştirmektedir. Fotoğraf ve film makinelerinin öncelikli tercih edilişinin yanı sıra yazılımcıları da çok popüler hale gelerek müşterilerin tercih sıralamasında yükselmektedir. Kodak tarayıcılarına olan büyük ilginin nedeni olarak da dünyanın neresinde olursanız olun ya da firmanız hangi düzeyde olursa olsun ihtiyacınıza en uygun cihazları ve yazılımları Kodak ile temin edebilmektesiniz.

Kaynak adresi http://www.limeksofis.com/kategori/5/kodak-alaris

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here