Dünyaca Ünlü Oyun GTA Dizi Oluyor

0

gta-dizi-oluyorDünya üzerinde en çok oynanan ve gün geçtikçe farklı sürümleri ortaya çıkan oyunlardan birisi olan Grand Theft Auto, büyük televizyon kanalı BBC tarafından dizi olarak yayınlanacak.

Geçtiğimiz günlerde BBC kanalı GTA oyunu hakkında önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre çok yakında Grand Theft Auto oyununun ana konu olduğu bir dizi yayınlanacak. Yayınlanması düşünülen dizi ile ilgili çalışmaların başladığını ve kısa bir süre içinde biteceği söylendi.

Grand Theft Auto dizisinin üzerinde çalışan, ünlü teknoloji ve oyun gazetecesi Guy Cocker, twitter üzerinde bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada dizinin her bölümünün 90 dakika olduğu ve dizinin ana konusunun GTA oyunu ve o oyunu ortaya çıkaran ekibin hikayesi olduğu yazıyor. Guy Cocker, bu dizinin ”Bağımsız bir yapım” olduğunu ve dizide Rockstar Games şirketinin yer almayacağını da belirtti.

Bu önemli haberin Grand Theft Auto oyununu oynayanları ciddi anlamda sevindirecek. Dizinin ne zaman yayına sunulacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı ama en kısa süre içinde yayına sunulacağını tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here