Efsane Oyun Street Fighter Dizi Oluyor

0

Geçmiş dönemde sokak dövüşleri olarak hafızalarımıza kazınan ve şuan nostalji olarak oynanan ve halen geliştirilen Street Fighter dizi sektörüne giriş yapıyor. Hemen hemen 90’lı yıllarda çocuk olan birçok kişinin hatırladığı ve atari oyunları arasında 1 numaralı oyun olarak gösterildiği bilinen Street Fighter özellikle yeni nesil konsollar ve bilgisayarlar için geliştirilerek hayatta tutulan nadir oyunlardan birisidir. Farklı özellikler, güçlü rakipler ve dev arenalar ile yapılan güncellemeler hem grafik kalitesine etki etmiş hem de yeni nesil oyuncuları bünyesine katmıştır. yunun ilk hali bile halen yoğun ilgi görmektedir. Özellikle dövüş oyunlarına meraklı olan büyük bir kitle Street Fighter oyununu sıklıkla oynamaktadır.

Street Fighter Web Dizisi Olacak

Dizi sektörüne giriş yapacağı açıklanan Street Fighter ile ilgili çalışmalar hız kazanmaya başladı. Böylece kısa süre içerisinde dizi sektörüne atılım yapacak olan oyunun etkili bir proje ile ekranlara geleceği doğrulanmış oldu. Entertainment One’da ekrana gelecek olan TV dizisi şovunun şimdiden ilgi gördüğü biliniyor. Street Fighter : Assassin Fist isimli web dizisi projesi ile belirli bir kitleye ulaşan markanın yeni projesi ile bu kitleyi fazlasıyla büyüteceği ifade ediliyor. Güçlü bir marka olan Street Fighter’ın bugüne dek giriş yaptığı birçok projede istediği başarıyı elde ettiği gözlemlendi. Web dizisi olarak ekranlara gelmesi planlanan dizinin de hayran kitlesi tarafından beğeni toplayacağı ifade ediliyor.

Street Fighter Güzel Bir Uyarlama Olacak

Capcom firmasında görev alan Street Fighter yönetici yapımcısı Yoshinoro Oro “Uzun bir aradan sonra Assassin Fist’in arkasındaki ekip ile çalışacağız. Onlar Mark Gordon ve One gibi birçok televizyon deneyimi olan bir şirket. Ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Umuyoruz ki büyük bir televizyon dizisi olarak, Street Fighter’ın sadık bir uyarlamasını yapacağız” ifadelerini kullandı. Street Fighter’a sadık kalınacağının altını çizen Oro, konu hakkında detaylı bilgi vermediği için dizinin yapımcısı, oyuncuları ve konusu hakkında yorum yapmak mümkün değil. Fakat projenin büyük çaplı tanıtımı yapılacağı ve etkili bir giriş ile hayranları mest edeceği düşünülüyor. Gelecek zamanda dizi ile ilgili tanıtım süreci başlatılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here