En Beğenilen Drone Modeli

0

Drone dünyasının en iyi ve en güçlü dronu olan DJI SPARK 16 dakika uçuş süresi el ile kontorlü ve daha bir çok güzel özellikleri ile drone kullanımını oldukça güzel bir hale getirmiş.

Üzerinde bulundurduğu 12 megapiksel kamera ile uçuş sırasında full hd görüntü çekmemize olanak sağlayan DJI SPARK eliniz ile kumanda ile veya cep telefonunuz ile kontor edebilme özelliğine sahip. kendi kummandsaı ile kullanımda spor modunu aktif edebildiğimiz DJI SPARK saate 50km hıza ulaşabiliyor. Üç boyutlu sensöre sahip olan drone bir çok özelliğe sahip, video kalitesi için kamerada bulunan titreşim azaltma sensörü ile video çekimlerinizde oldukça başarılı bir sonuç veriyor. üzerinde hafıza kart girişi ve micro usb girişi olan drone 300gr ağırlığında mavi, yeşil, kırmızı ve sarı renklerle satışa sunulan DJI SPARK üzerinde ikitaane havalandırma deliği bulunduruyor.

Drone kullanan ve kullanmayı sevenler içi DJI SPARK üzerinde barındırdığı bir çok özellik ile drone sevenleri  veya drone kullanmaya yeni başlayanlar için oldukça ideat hatta üst sekment bir drone, DJI SPARK 143mm x 143mm x 55mm boyutları ile oldukça küçük ve hafif bir drone, 3,968 x 2,976 kalitede fotoğraf çekme özelliğiyle 12 MP kamerası CMOS sensörüne sahip. PalmControl özelliği sayesinde drone avucunuza koyduktan sonra uçuşa başlıyor.

Havadayken yine çeşitli el hareketleri ile sağa sola yukarı aşağı hareket edebiliyor. tekrar durdurmak istediğinizde avucunuzu açarsanız kendisi otomatik olarak avucunuza gelip pervaneleri durduruyor.

Drone hakkında detaylı bilgileri buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here