En Güvenilir Mail Adresi Servisleri Listesi

1

En Güvenilir Mail Adresi Servisleri Listesimail-servisleri

Teknolojinin gelişmesi ile beraber, mail kullanımının önemi de artmaktadır. Hemen hemen herkesin gün içerisinde sıkça kullandığı mail servisleri arasında, güvenilir olanları seçmeniz de kişisel bilgilerinizin gizliliği açısından önemlidir.

Gmail

Gmail, en çok kullanılan mail servislerinin başında yer almakta. Google’a ait bir servis olması ve Google’ın en çok tercih edilen arama motoru olması güvenilirliğini de arttırmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde, kullanıcıların göz bebeğidir de denilebilir.

Hotmail

Hotmail, son zamanlarda popülerliğini yitirmekle beraber, bir dönemin en popüler mail servisiydi. Günümüzde ise; alışkanlıklarından kurtulamamış pek çok insan Hotmail kullanımına devam etmektedir. Kullanımı Gmail’e göre daha karmaşık olmakla beraber güvenilirlik konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız.

Yahoo

Yahoo, kişilerin genellikle birincil kullandığı maillerini barındırmasalar da sahip oldukları bir mailin servisidir. Kullanımı karmaşık olmayan bu sistemin, giriş aşamasında sık kullanılmamasından kaynaklı bir bulma problemi yaşanabiliyor. Bir dönem Yahoo maillerinin güvenilirliği konusunda bazı haberler çıkmış olsa da günümüzde güvenilir mail servislerinden kabul edilmektedir.

Mynet

Mynet, haber, oyun ve eğlence alanında pek çok farklı kategoriyi bünyesinde barındırmakta olan bir sitedir. İlk açıldığı dönemde, mail servisini bir reklam aracı olarak kullanmış ve sitenin kulaktan kulağa yayılması amacı ile kullanıma açılmıştır. Kişiler bu mail servisini genellikle fake hesaplarda kullansa da herhangi bir güvenlik açığı olduğu duyulmamıştır.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here