En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları

1
857
Okuma

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı cihazlarımız üzerinden yapmadığımız işlem kalmadı. Özellikle keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettiği uygulamalar dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı yapımların ortaya çıkmasına vesile oldu. Son dönemlerde müzik dinleme uygulamaları bu konuda ciddi bir popülarite yakaladığını görmek mümkün. Çıktığı günden bu yana adı sıklıkla duyulan markaların yanı sıra birçok marka eğlence kategorisinde etkili çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Hem android hem de iOS platformu için geliştirilen uygulamaların birçoğu kullanıcılar tarafından yorum ve puan almaktadır. Aldığı yorum ve puanlar ile dikkat çeken ve yüksek ortalamaya sahip olan uygulamalar ise alanında başarılı sayılan uygulamaların başında gelmektedir.

Android Müzik Dinleme Uygulaması

Eğlence kategorisinde yer alan ve müzik dinleme uygulamaları arasında sivrilen bazı markaların her geçen gün kendisini yenilediği ve geliştiricilerin kullanıcı odaklı çalışmalar sergilediği gözlemlenmiştir. Bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz olan bu uygulamalar insanlar tarafından sıklıkla kullanılabilmektedir. Fakat popüler olan uygulamaların birçoğu ücretli olabilmektedir. Aynı zamanda uygulama içi satın alma öğeleri ile kullanıcıların uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabilmesi için satın alması gerektiği bölümlere yönlendirilmesi sağlanır. Bu tür uygulamalar verdiği hizmet ile popülerlik seviyesini arttırmıştır.

İos Müzik Dinleme Uygulaması

Sizlere önereceğimiz uygulamalar fiyat performans açısından ideal olan uygulamalardan bazılarıdır. Aynı zamanda istatistiksel olarak kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almayı başaran önemli markalarda bu listede yer almaktadır.

En çok indirilen müzik dinleme uygulamaları;

  • Spotify: En yeni müzikleri temin edebileceğiniz bir numaralı müzik dinleme uygulamasıdır. Aile paketi ile uygun fiyatlı seçenekler sunan bu uygulamayı kısa süre içerisinde temin edebilir ücretsiz versiyonu ile belirli bir süre deneyebilirsiniz.
  • Sound Cloud: Global değere sahip olan SoundCloud dünya üzerinde popülerdir. En hit müzikleri bulabileceğiniz ideal uygulamalardan birisidir.
  • Deezer Music: 2013 yılında en iyi müzik servis sağlayıcısı seçilmiş olan bu uygulama kullanıcıları tarafından takdir edilen nadir uygulamalardandır.
  • Fizy: Türkiye çıkışlı en önemli markadır. Dünyaca ünlü uygulamalar arasındadır.
  • Mixerbox: Youtube şarkılarını arka planda oynatmanızı sağlayan pratik uygulamadır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here