En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları

5

İphone kullanıcıları için en iyi fırsatlardan biri olarak gördüğüm spotify aile grubunu en ucuz fiyattan nasıl alıp kullanabileceğinizi anlatmak istiyorum,

Spotify Aile Üyeliği: https://www.spotify.com/tr/family/
Enpara Kampanyası : https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/netflix-spotify-kampanya.aspx

Enpara’nın %50 iade kampanyası sürekli devam ediyor ve aylık 30 TL harcama limiti var.
Spotify üyeliği de aylık 20,99 ₺ yani 21 ₺, Enpara kampanyasının ay sonu iadesi ile bu fiyat 10,5 ₺ ye düşüyor.

Çalıştığınız yerde, okulunuzda veya ailenizde enpara kullanan kişiler varsa bir araya gelerek rahatlıkla spotify aile gurubu oluşturarak yarı fiyatına aylarca spotify premium sahibi olabilirsiniz.

İlk giriş için aylık 6 kişi toplam 21₺ ücret ödeyecek ve Enpara ile yapılan bu alışverişte size bu ücretin yarısı iade edilecek.

Böylelikle 3 aylık Premium ödenecek ücretiniz toplamda 42 ₺ olacak,
Kişi başı düşen miktar ise 7 ₺ .
Kampanya uzatılırsa her ay gruptan 10,5 ₺ toplayıp devam edebilirsiniz.

Kısacası yukarıda anlattığım formülle 1 yıllık 84 ₺ karşılığında Spotify kullanabilirsiniz.


Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı cihazlarımız üzerinden yapmadığımız işlem kalmadı. Özellikle keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettiği uygulamalar dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı yapımların ortaya çıkmasına vesile oldu. Son dönemlerde müzik dinleme uygulamaları bu konuda ciddi bir popülarite yakaladığını görmek mümkün. Çıktığı günden bu yana adı sıklıkla duyulan markaların yanı sıra birçok marka eğlence kategorisinde etkili çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Hem android hem de iOS platformu için geliştirilen uygulamaların birçoğu kullanıcılar tarafından yorum ve puan almaktadır. Aldığı yorum ve puanlar ile dikkat çeken ve yüksek ortalamaya sahip olan uygulamalar ise alanında başarılı sayılan uygulamaların başında gelmektedir.

Android Müzik Dinleme Uygulaması

Eğlence kategorisinde yer alan ve müzik dinleme uygulamaları arasında sivrilen bazı markaların her geçen gün kendisini yenilediği ve geliştiricilerin kullanıcı odaklı çalışmalar sergilediği gözlemlenmiştir. Bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz olan bu uygulamalar insanlar tarafından sıklıkla kullanılabilmektedir. Fakat popüler olan uygulamaların birçoğu ücretli olabilmektedir. Aynı zamanda uygulama içi satın alma öğeleri ile kullanıcıların uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabilmesi için satın alması gerektiği bölümlere yönlendirilmesi sağlanır. Bu tür uygulamalar verdiği hizmet ile popülerlik seviyesini arttırmıştır.

İos Müzik Dinleme Uygulaması

Sizlere önereceğimiz uygulamalar fiyat performans açısından ideal olan uygulamalardan bazılarıdır. Aynı zamanda istatistiksel olarak kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almayı başaran önemli markalarda bu listede yer almaktadır.

En çok indirilen müzik dinleme uygulamaları;

  • Spotify: En yeni müzikleri temin edebileceğiniz bir numaralı müzik dinleme uygulamasıdır. Aile paketi ile uygun fiyatlı seçenekler sunan bu uygulamayı kısa süre içerisinde temin edebilir ücretsiz versiyonu ile belirli bir süre deneyebilirsiniz.
  • Sound Cloud: Global değere sahip olan SoundCloud dünya üzerinde popülerdir. En hit müzikleri bulabileceğiniz ideal uygulamalardan birisidir.
  • Deezer Music: 2013 yılında en iyi müzik servis sağlayıcısı seçilmiş olan bu uygulama kullanıcıları tarafından takdir edilen nadir uygulamalardandır.
  • Fizy: Türkiye çıkışlı en önemli markadır. Dünyaca ünlü uygulamalar arasındadır.
  • Mixerbox: Youtube şarkılarını arka planda oynatmanızı sağlayan pratik uygulamadır.

5 YORUMLAR

  1. Eskiden telefon alırken radyosu varsa cazip gelirdi, şimdi hangi uygulama kullansak diye düşünüyoruz. Ben de spotyfy kullanıyorum, ücretli sürümde kaydet-dinle özelliği olduğu için cazip geliyor. Böyle indirimleri kaçırmıyorum.

  2. Turkcell fizy uygulamasını ücretli yapana kadar Fizy uygulamasını takip ediyordum fakat daha sonra Spotify uygulamasına geçtim. Çok da memnunum.

  3. Ben spotify kullanıyorum şu ana kadar karşılaştığım tek sorun 2 kez hesabım çalındı ama ben yinede arlanmayıp yeni hesaplar açıp kullanmaya devam ediyorum diğerleri beni tatmin etmiyor, spotify en iyisi gibi sanki.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here