En İyi Oyuncu Mouse Çeşitleri

0

Bugün siz değerli takipçilerimiz, gamerlarımız için hep ihtiyaç dahilinde olan oyuncu mouse çeşitleriyle alakalı konuşacağız. Sizlere her bütçeye uygun oyuncu mouse önerileri vereceğiz ve bazı mouselar da, mouse özelliklerini, mouse konforunu inceleyeceğiz. Bildiğiniz üzere piyasa da doların yükselmesiyle beraber ülkede bir çok şey pahalandı ki bunlardan direk etkilenen bir kesimiz biz. Bunun nedeni tüm oyuncu ekipmanlarının yurt dışından dolar bazlı fiyatlarla ülkeye girmesi. Bundan dolayı oluşturulan liste her ne kadar bütçeye uygun olacak olsa da kalite bazlı ürünler eklemek durumunda kalacağımız için uçuk fiyatlarda görebilirsiniz. Hadi hiç durmadan sizlerin konforuna, bütçesine uygun o güzel gamer mouseları inceleyelim!

İşte Karşınızda Gamer Mouse Önerilerimiz

  1. Rival 100: Tam bir e-spor ürünü olan mouse diyebiliriz. Birçok oyuncu da zaten şuanda bu mouse’u aktif olarak kullanıyor. Bunlardan birisi Unlost’un ekibinden Berk’Rip’Tepe, kullandığı ve öneri verdiği zamanlara baktığımız da o sıralar mouse fiyatının 100 TL civarında olduğunu görsekte şuan için bu fiyat hepsiburada üzerinde 140-150 tl civarlarında. Mouse’u incelediğimizde hem sağ elini hem de sol elini kullanan oyuncular için tasarlanmış diyebiliriz. Yani çift yönlü bir mouse kesinlikle ki boyutlarını da incelediğimiz zaman tam ele oturan bir yapısı olduğunu da söyleyebiliriz. Çeşitli renk seçenekleri Steelseries tarafından sunulan mouse’a uygun miktara sahip olma şansınız var. Kampanyaları takip ederseniz büyük ihtimalle mousepad+Rival100’e sadece rival 100 fiyatına sahip olabilirsiniz.
  2. Asus Rog Gladius II: Asus’un oyuncular için çıkardığı özel bir model olan Gladius’un II. modeli tam dayanıklılığa ve yüksek DPI değerlerine sahip bir oyuncu mouse’u. DPI tuşları yanlarda, baş parmağınıza denk gelecek yerde olan gladius II ile dürbünlü silah kullanırken rahatça dpi düşürüp, dürbünlü silahları rahatça kullanabilirsiniz. Çift el kullanmaya imkan sunan Rog Gladius II’nin piyasa fiyatıysa şuan için 350-360 TL değerlerinde oynuyor.
  3. Logitech G903: E-Sporcuların elinde sıklıkla gördüğümüz bir diğer gamer mouse. Güzel ve modüler yapısı sayesinde her türlü ele uyum sağlayabiliyor. Kişisel tercihlere göre kablolu veya kablosuz kullanılabiliyor, 11 tuşa sahip mouse’u arzu ettiğiniz gibi programlayabiliyorsunuz. Logitech firması bunların yanında 50 Milyon tıklama ve 250 km’ye kadar da kaydırma garantisi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here