Eset’in Dinamosu NOD32 Kendine Güvenmekte Haklı

0

nod32-kourmasiTeknolojinin gelişmeler nedeni ile pek çok işimizi bilgisayarlarımızın başında yapıyoruz. Kullandığımız bilgisayarlarda kişisel belgelerimizi, resimlerimizi, yazışmalarımızı sakladığımız gibi ticari faaliyetler ile ilgili şirket bilgilerini de tutuyoruz. Bunların yanında internet ortamına da aynı bilgisayar üzerinden bağlanarak; sosyal ağlara girip beğeniler – paylaşımlar yapıyoruz, alışveriş sitesine girip kredi kartımız ile alışveriş yapıyoruz, hatta bankacılık işlemlerimizi de gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri yaparken aslında bir yığın tehdit sorunlar yaşamamıza neden olabilir. Bilgisayarda kullandığımız bilgilerin çalınmamasını kimse garanti edemez. İşte Nod32 yazılımı güvenlik ile ilgili sıkıntıları gidermek amacıyla üretilen en iyi programlardan biri olarak tavsiye edilebilir.

Eset firması tarafından kullanıcılara sunulan Nod32, hızı konusunda da pek çok bilgisayar kullanıcısını tatmin edecektir. Bilgisayarınız tam bir koruma altındayken bile performansınızda herhangi bir gerileme hissetmeyeceksiniz. Virüslere karşı bilgisayar sisteminiz tam bir koruma altına alınırken internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı da anında güvenlik tedbirlerini Nod32 devreye sokuyor. Sayısız ödülü kullanıcıların haklı övgüleri ile alan Eset’in Nod32’si sadece Windows için değil MAC, akıllı telefon ve tabletler içinde sürümler çıkarmıştır. Yazılım için en büyük artı olarak söyleyebileceğimiz hız dışında, başta yapacağınız ayarlama sonra geri planda sizin için en ince güvenlik çözümlerini siz unutsanız da yerine getirmesi olarak görülebilir.

Özellikle internet üzerinden gelebilen tehditlerin gittikçe karmaşık hale geldiği günümüzde Nod32, ThreatSense® tarama motoru sayesinde sizi hem internette gezinirken hem de internet olmadan güvende tutuyor. Tüm tehditler bu ThreatSense® teknolojisi ile göz altında tutuluyor ve güncellemeler ile siz farkında olmadan bu tehditlerin sizi etkilemesi önlenmiş oluyor. Eset bu teknolojiyi sunarken kendine de güveniyor ve Çevrimiçi Karşılaştırma Aracı ile piyasadaki diğer yazılımlar ile karşılaştırma yapma şansını size tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here