Esra Erol Saç Stili

6

esra-erol-sac-2Saç konusu bir insanın dış görünümünde en önem verdiği şeylerden birisidir. Özellikle bayanlar saçlarının kendilerini anlatması bakımından biraz daha fazla önem gösterirler. Yüzlerine en çok yakışan, kesimiyle ve rengiyle vücut tenlerine en uygun olan saç modelini seçmek için özen gösterirler. Bu konuda başkalarının fikirleri ve görüşleri de onlar için önemlidir. Özellikle kuaförler bayanların memnun ayrılmaları için ellerinden geleni yaparlar.

Saç konusunda en iyi fikri veren bir diğer kişiler ise ünlülerdir. Her gün televizyonda izlediğimiz ve artık evlerimize kadar giren bu insanlar bizlerden birisi gibidir. Onların her hareketine, giyinişine ve sözlerine değer verir ve bazen de eleştiririz. Ayrıca onların tarzlarını da örnek alırız. Mesela Esra Erol. Hafta içi her gün sunduğu izdivaç programıyla sabah kuşağının vazgeçilmez sunucusu olma özelliğine sahiptir. Tüm bayanların sevgilisi olan güzel sunucu, her gün programıyla binlerce kişinin evine konuk olmaktadır. Sözleriyle ve sempatik tavırlarıyla öne çıkan sunucu ayrıca saçlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Yüzüne çok yakışan ve genellikle de aynı saç stilini kullanan güzel sunucu hep klasikten yanadır. Ne çok kısa ne de çok uzun olan saçlarıyla her gün televizyonda arz-ı endam etmektedir. Bu modeli farklı şekillerde kullanan Esra Erol, dalgalı, düz ve topuz olarak kullanmaktadır. Saç rengi olarak da kahverenginin tonlarını tercih etmektedir. Son zamanlarda ise saçlarını omuzlarında düz ve bal köpüğü renginde kullanmaktadır. Ancak kendisine bu saç modelinin çok yakışmadığını düşünmekteyiz. Zira dalgalı saç modeli ile at kuyruğu yaptığı saçları kendisine daha çok yakışmaktadır. Genel olarak Esra Erol gibi ten rengine ve yüz hatlarına sahipseniz klasik kesimi ve kahverengi tonlarını saçınıza uygulayabilirsiniz. Çünkü bu forma istediğiniz şekli vererek her yerde kullanabilirsiniz.

Eski Yazı

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol, oldukça başarılı bir sunucu olarak pek çok kişinin takdirini kazanıyor. Uzun yıllar yaptığı ve halen devam ettiği evlilik programlarıyla yediden yetmişe herkesin sevgilisi. İçtenliği, samimiliği, dobralığı ve güzelliğiyle hafta içi her gün evlere konuk oluyor. Esra Erol sadece sunuculuğu, kariyeri ve başarılarıyla değil aynı zamanda giydikleriyle, saçlarıyla ve makyajıyla da dikkat çekiyor. Çünkü o bir ünlü ve o ne yaparsa moda olur!

Ekranda sürekli gördüğümüz kişilerin ne giydiğine, saçına, makyajına dikkat ederiz. Beğendiklerimizi uygular, beğenmediklerimizi eleştiririz. Esra Erol da göz önünde olan birisi ve üstelik de bir kadın programı sunucusu. Bu nedenle o ne yaparsa herkesin gözü üzerinde. Biz sizlere Esra Erol’un saçlarından bahsetmek istiyoruz. Bakımlı ve ışıldayan saçları herkes tarafından oldukça beğeniliyor. Çünkü her zaman moda olan ve modası da hiç geçmeyecek saç stiline sahip. Oldukça doğal duran bu saç modeli, herkes tarafından severek ve beğenilerek kullanılıyor. Bu saç stilinden de hiç vazgeçmiyor. Orta uzunlukta ve kat kat kesim onun tercih ettiği saç stili. Saç rengi olarak da kahverenginin tonlarını tercih ediyor. Kahverengi, çikolata kahve, bal köpüğü, karamel kahve gibi renklerde saçını boyadığını gördük ve hepside kahvenin tonları. Saçlarını çoğu zaman dalgalı ve açık olarak kullanıyor. Bu tercihi oldukça yerinde çünkü bu saç kesiminde dalgalı modeller oldukça hoş bir görüntü yaratıyor. Bu saç modeli aynı zamanda ne çok uzun ne de çok kısa olduğundan at kuyruğunda ya da topuz da rahat bir kullanım sağlıyor. Yüz şekline ve ten rengine göre oldukça iyi bir seçim yaptığını düşündüğümüz bu kesim ve saç rengi, size de uyuyorsa hiç vakit kaybetmeden kendi saçınıza yapmalısınız.

esra-erol-sac-1

6 YORUMLAR

  1. Esra erol kadar bu saç stili yakışan birisini daha görmedim açıkcası yüzünün güzelliğini en iyi şekilde ortaya çıkarmasını biliyor insan imrenerek bakıyor. Harikasınız..

  2. Esra erolun saçlarındaki güzelliğin en önemli faktörü hiç kuşkusuz imagemakerı sanırım sadece günlük değil ara zamanlarda da genel bakımı oluyordur.

  3. Esra hanım o kadar canlı ve güzel teni doğum yapmasına rağmen nasıl koruyabiliyor acaba yıllar öncesinde nasıl bir cilde sahipse bugün de aynı şekilde kendisini görebiliyoruz, sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here