Eşya Satılabilecek Sanal Mağaza Siteleri

0

İnternet üzerinden çeşitli satış olanakları bulunmaktadır. Günümüzde milyonlarca insan alışverişi internet üzerinden yapmaktadır. Ayrıca ürün satmak isteyen insanlar da e-ticaret sitesi, mağaza açılan platformlar ya da sosyal medya üzerinden satış yapabilmektedir. Ancak e-ticaret sitesi açmak oldukça maliyetli bir durumdur. Çünkü site ile birlikte SEO çalışması, reklam çalışmaları ve diğer resmi işlemlerin yapılması gerekmektedir. Ancak internet üzerinden sanal mağaza imkanı veren sitelerde bu durum ortadan kalkmaktadır.

Sanal Mağaza İmkânı Olan Siteler

İnternet üzerinde çok fazla sanal mağaza açabilecek siteler bulunmaktadır.

Gitti Gidiyor

Ebay altyapısı ve mantığı ile çalışan Gitti Gidiyor, %10 komisyon ile sanal mağaza açma imkanı vermektedir. Sizler de Gitti Gidiyor sitesi üzerinden sanal mağaza açabilir ve ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Ek paketler aldığınız takdirde ürünleriniz daha üst sıralarda çıkacaktır.

Sahibinden

Sıfır ve ikinci el olmak üzere milyonlarca ürün bulunmaktadır. GET imkanı da sunan bu sitede dükkan açmanız kolay olacaktır. GET ile satış yapmanız müşterilerinize güven vermektedir. Çünkü bu şekilde satın alındığında para ilk olarak Sahibinden havuzuna eklenir, ürün ulaştıktan sonra da para hesabınıza geçmektedir. Genellikle %7’lik bir komisyon almaktadır.

Sanal Pazar

Eğer bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik ürünler satıyorsanız; Sanal Pazar tam size göre. Bu platform üzerinden yapılan satışlarda %5 komisyon alınmaktadır. Bunun dışında herhangi bir ücret bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here