Facebook’ta Nasıl Fame olunur

0

Facebook’ta Nasıl Fame olunur

facebookSosyal Medyanın en çok kullanılan uygulamalarından biride Facebook’tur. Facebook insanların paylaşımlarınızı takip etmesi, Facebook’ ta popüler olmak, insanların beğenisini ve ilgisini çektiğiniz anlamına gelmektedir. Buda sizi Facebook’ta Fame yani popüler, tanınmış sınıfına sokar. Ancak Facebook’ta ünlü olmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Facebook’ta insanların ilgisini çekmek için, paylaşımlarınızı herkesin görebileceği bir şekilde ayarlamak çok yerinde olacaktır. Facebook’ta çok beğeni almak için, herkese açık olan paylaşımlarınız gerekir. Bununla birlikte insanlara pozitif enerji katan paylaşımlarda bulunmak çok önemlidir. Bunun yanı sıra herkese aynı ölçüde yaklaşım sergileyin. Duygu ve düşüncelerinizde istikrarlı olun. Sayfanızda takipler arttıkça çizginizden ödün vermeden yolunuzda devam edin.

İlgi odağı olan Facebook sayfanızda insanların birbirileriyle olan tartışmalarını tarafsızca hoşgörü bir tarzda yatıştırın. Facebook’ta sevilen fenomenlerden biri olmak oldukça zordur. Bu yüzden sağladığınız prestiji kaybetmemeye özen gösterin. Bunun yanı sıra kardeş sayılan sayfaların reklamını yaparak kısasa kısas bir reklamla takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Son olarak sayfanızı reklam kuşağına çevirmeyin. Bu insanları soğutarak sayfanızdan ayrılmasına neden olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here