Fiyatı 40 Bin TL Olan Televizyonu Alırmısınız?

1

40-bin-tl-televizyonTeknolojinin gelişmesine bağlıolarak bir çok yeni ürün hayatımıza giriyor. Her yenilik arkasından daha gelişmişini ve daha iyisini getiriyor. Türkiye’de teknoloji alanı için oldukça iyi bir pazar. Son yıllarda bu alanda özellikle gözle görülür bir ilerleme var. bir çok dünya markası son çıkardıkları teknolojilerini Türkiye’de tanıtmak adına adeta birbirleriyle yarışıyor.

Bir çok teknolojik ürünü daha kendi ülkelerinde çıktığı anda ülkemizde de ulaşma imkanı buluyoruz. Örneğin, HD TV kavramı henüz hayatımıza girmişken, Full HD ile tanıştık. Hemen arkasından 3D hayatımıza dahil olurken, şimdi de Ultra HD TV keşfedilmeyi bekliyor. Dünya devlerinden birisi olan LG markası, 84 inçlik Ultra HD TV’yi ülkemizde tanıtmak ve yaygınlaşmasınısağlamak için basın mensuplarıyla buluştu. LG Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho ile yapılan görüşmede, 84 inçlik Ultra HD TV hakkında bilgi verdi. Konuşmasında hem Ultra HD TV’nin ne içerdiğini, fiyatınıve tüketicileri neler beklediği hakkında bilgi verdi. Ultra HD TV’nin Full HD TV’lerden en büyük farkının 4 kat daha fazla çözünürlüğe sahip olmasıdır. Bu da demektir ki, görüntünün Full HD TV’lerden 4 kat daha canlı ve net olmasıdır. İçerik sayısıolarak bu TV’lere uyan az olsa da, 3D ve Full HD’lerin son yıllarda yeterli içeriğe ulaşacağıdüşünülüyor. Ultra HD TV’lere bazı Teknosa mağazalarından temin edebilmek hatta test edebilmek mümkün. Herkesin ilgisini çeken Ultra HD TV’ler, teknolojiyle ilgisi olmayanlar için satın alabilecekleri bir ürünken, aslında teknolojiyle daha çok haşır neşir olanlarıve son çıkan ürünleri takip edenleri ilgilendiriyor. Ayrıca LG Türkiye Ofisi tarafından tavsiye edilen satış fiyatı ise 39.999 TL olarak belirtildi. 40 bin TL olan Ultra HD TV televizyonları görmek için vakit kaybetmeden Teknosa mağazalarına uğrayın.

1 YORUM

  1. hiçbir manası yok, sonuç itibariyle 2 seneye kalmaz 5bintl ye satışa devam eder ayrıca insan gözünün göremeyeceği kalitedeki televizyonu alsanız ne olur almasanız ne olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here