For Honor Oyunu Çok Yakında Piyasaya Çıkıyor

0

Günümüzün en sevilen oyun yapımcıları arasında dünyaca ünlü markalardan birisi olan Ubisoft’un yepyeni oyunu For Honor çok yakında meraklıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır ilgiyle takip edilen ve tanıtım videolarının yoğun ilgi gördüğü oyun, daha şimdiden kendisine ciddi bir hayran kitlesi edinmiş durumda.

İyi Bir Tanıtım Videosu ile Dikkatleri Üstüne Çekti

Oyunun 2015 yılında yapım aşamaları devam ederken merak edenler için hazırladığı ön tanıtım videosu oyun severler tarafından büyük ilgi görmüş ve çok beğenilmişti. O tarihten bu yana zaman zaman oyunun çeşitli videolarını hazırlayarak piyasaya sunan Ubisoft, nihayet oyunun kendisini de çok yakında görücüye çıkarmayı planlıyor.

Farklı Irkların Amansız Savaşını Konu Alacak

2017 yılının en iyi oyunlarından birisi olacağına kesin gözüyle bakılan For Honor’un özelliklerine bakıldığında tam anlamıyla bir savaş ve strateji oyunu olacağını söylemek mümkün. Oyun içerisinde seçilebilir olan birbirinden farklı 3 ırk bulunuyor ve kullanıcılar diledikleri ırkı seçmek konusunda özgürler. Irk seçimleri ise Viking, Samuray ve Şövalye şeklinde yapılabiliyor. Bu tarz bir oyun konseptinde öncü olan Ryse’nin ardından For Honor’un da aynı başarıyı yakalayacağı tahmin ediliyor. Tanıtım videolarında da görüldüğü üzere oyunun grafikleri ve animasyon kalitesi gerçekten de profesyonel durumda. Sadece Xbox One ve Play Station 4 kullanıcıları için piyasaya çıkacak oyunun bu özelliği ise ne yazık ki bilgisayar kullanıcılarını üzdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here