Fortnite Google Play Store da Yerini Aldı

0

25 Temmuz 2017’de bilgisayar kullanıcıları için çıkarılan, tasarımcılığını Darren Sugg’un yaptığı, Unreal Engine 4 motoru kullanılan,  Epic Games, People Can Fly geliştiricilerine sahip olan,  yayıncıları ise Epic Games, Gearbox Software olan Fortnite sonunda android platforma giriş yaptı. 100 kişi ile aynı zamanda bir adaya atlayış yapıyorsunuz. Yapmanız gereken ilk şey ise ekipman toplamak. Ekipmanları evlerin içlerinden bulabilirsiniz. Kendine has oynanış özelliklerine sahip olan Fortnite Google Play Store da. Fortnite savaşın yanı sıra inşa becerilerine de dayalı bir oyundur. Kendinize devasa yapılar inşa edebilir onlara tırmanabilirsiniz. Çatışma esasında korunmak için tabiri caizse dört duvarlı bir ev bile yapabilirsiniz. Eğim ve yaratıcılık yeteneklerinizi geliştirerek kendinizi oyunda ileri seviye oyuncular arasında bulabilirsiniz. Oynayış yeteneklerinizi geliştirdikçe, oyundan aldığınız hazzında bir o kadar gelişip artacağına emin olabilirsiniz.

Fortnite Turnuvaları ile Kazandırıyor

Epic Games’in 2018-2019 yılları içerisinde düzenlenecek olan Fortnite turnuvalarına ayırdığı bütçeyi duyunca inanamayacaksınız tamı tamına 100 Milyon Dolar. Dudak uçuklatan bu miktar kimine göre israf, kimine göre de hak. Fortnite Google Play Store indirilebilir durumda ve artık oyunun kullanıcılarının mobilden de turnuvalara katılması planlanıyor. Epic Games turnuvalar ile ilgili yaptığı açıklamada ’’ rekabetçi oyunlar arasında rekabet faktöründen uzak duruyor olabilir ancak biz olaya biraz daha farklı açıdan bakıyor ve kendimizi izlenebilirliği, oynanabilirliği fazla bir oyun yapmaya adıyoruz’’ dedi.

Yeni Silah ve Kostümler

Kendini gelişimini bitirmemeyi hedefleyen, gözü hep daha iyisinde olan Fortnite’a birçok yenilik geldi. Artık kendinize özel birçok kostüme avantajlı indirimlerle beraber sahip olabileceksiniz. Yeni silahlar ile birlikte de daha iyi savaşabileceksiniz.

Grafikler

Çok üst düzey grafiklerin bulunduğu oyunun grafikleri sizleri içerisine çekiyor. Kendine has animasyon ve grafiklere sahip olan bu oyunun gene kendine has bir aurası var. Oyunun grafiklerini ve görüntü kalitesini iyi bir şekilde gözlemleyebilmek için mutlaka telefonunuzun veya tabletinizin iyi bir işlemci ve ekran destekcisi olmak zorunda aksi halde iyi görüntüleri çok iyi göremeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here