Foursquare Nedir İşte Kullanım Detayları

1

FoursquareSon zamanların en çok kullanılan programlarından bir tanesi olan Foursquare çok farklı bir trend oluşturmuştur. Farklı farklı sosyal medya programlarının çıktığı şu günlerde insanlar farklı trendler aramakta ve çoğunlukla bunlara ayak uydurmaktadır. Foursquare da bunlardan bir tanesidir.

Foursquare Nedir?

Foursquare bir programdır. Akıllı telefon kullanıcıları bu programı ücretsiz olarak indirebilirler. Kullanımı ve kurulumu son derece basittir. Foursquare daha fazla kullanıcı kazanmak için çok basit ama farklı şeyler yapar.

Foursquare Kullanım Detayları

Kişiler bu uygulamayı indirdikten sonra Facebook veya twitter gibi diğer hesaplarını dilerlerse bu programa bağlayabilirler. Buradaki arkadaşlarını ekleyebildikleri gibi isim aratarak da arkadaş ekleyebilirler.

Foursquare ın amacı kişilerin gittikleri yerleri yer bildirimi yapmalarıdır. Bunun dışında yol haritasına da bakılmaktadır ve bu kullananlara özellikle trafikte olanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Gidilecek olan mekânın adı girilir ve direkt onun yok tarifi çıkar bu sebeple daha kolay bir ulaşım sağlanabilir.

Gidilen yerler paylaşılır ve arkadaşlar dilerlerse bu bildirimleri beğenilirler. Bu da programa farklı bir hava katar. Kişileri yapması gereken tek şey gittikleri yerlerde yer bildirimi yapmaktır. Bu çok büyük bir trend oluşturmuştur. İnanlar artık yalnızca yer bildirimi yapmış olmak için bir yere gitmek isterler. Bu da mekânlara elbette büyük bir katkı sağlar.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here