Galaxy Note 7 Almanızı Sağlayacak Özellikler

0

galaxy-note-719 Ağustos 2016 tarihinde ülkemizde aktif olarak satışa sunulan ve şimdiye kadar Samsung’un en pahalı telefonu olarak dikkat çeken Samsung Note 7’yi almanızı sağlayacak olan özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Samsung’un büyük iddia ile yayınladığı ve Türkiye’de de binlerce kişi tarafından ilk günden satın alınan Samsung Galaxy Note 7’nin özellikleri;

  • Gizli Klasör Özelliği

Samsung’un Galaxy Note 7 telefonuna kadar yer vermediği gizli klasör özelliği bu telefon ile birlikte iris tarayıcısı ile giderilmiş. Telefonunuzun size özel kalmasını istiyorsanız iris tarayıcısı sayesinde artık bu mümkün. Samsung, iris tarayıcısında oldukça iddialı ve oluşturacağınız klasöre sizden başka hiç kimsenin erişim sağlayamayacağı garantisini sunuyor. Gelişmiş bir klasör sistemi Samsung Galaxy Note 7’nin tanıtım ve satış açıklamalarında da ön planda yer alıyor.

  • Ekran Çözünürlüğü

2K’ya kadar harika görüntüler elde etmenizi sağlayacak olan Samsung Galaxy Note 7 cihazı bu telefonu almanız için en önemli özellik olarak dikkat çekiyor. Bununla birlikte yüksek ekran çözünürlüğü pilinizi tüketmeyecek. Samsung’un Galaxy Note 7 ile birlikte geliştirdiği güç tasarrufu modu gerçekten harikalar yaratacak.

  • Sıvıya Dayanıklı Olması

Samsung’un diğer cihazlarında bulunmayan sıvıya dayanıklı olması Samsung Galaxy Note 7 ile birlikte artık tarih oluyor. Gelişmiş sıvı dayanıklılığı sayesinde Samsung Galaxy Note 7 ile küvette banyo sırasında veya havuz keyfi yapar iken telefonunuzu kullanabileceksiniz.

  • Gelişmiş S-Pen Özelliği

Samsung’un sadece Note serisinde sunduğu kalemi S-Pen artık daha işlevsel olacak. Diğer S-Penlerden çok farklı olan bu gelişmiş S-Pen ile Note 7 kullanıcıları rahatlıkla gift yapabilecekler. Note 7’de artık S-Pen ile yapacaklarınız tamamen hayal gücünüze kalmış.

  • Gelişmiş Bildirim Teknolojisi

Samsung Note 7’nin en iyi ve en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de gelişmiş bildirim sistemi oluyor. Rakiplerine oran ile bildirim sisteminde biraz daha geride kaldığı düşünülen Samsung Note 7 ile birlikte bu alanda da yenilikler yapmış görünüyor. Mavi ışığı ve bildirim akış sisteminde gerçekleştirilen iyileştirmeler cihazı harika bir hale getirmiş olarak göz alıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here