Gaming İstanbul 2018 Fuarı Başladı

3

Beklenen en büyük dijital oyun merkezi Gaming İstanbul 2018 İstanbul ilimizin Kongre Merkezi üzerinden ziyarete açıldı. Yoğun katılımın sağlandığı Gaming İstanbul 2018 Fuarında yediden yetmişe her yaştan ziyaretçilerin yer alması da dikkatlerden kaçmadı. Çocukların fuarda sunulan oyun türleri üzerinden ücretsiz olarak oyun oynaması da, fuara renk katan apayrı bir görüntü haline dönüştü.

Gaming 2018 İstanbul Nerede

Bu sene üçüncüsüne imza atılan Gaming İstanbul 2018 Fuarı en çok dikkat çeken görüntüleri arasında ise, fuara katılan ziyaretçilerin casplay ve yeni oyun türlerine büyük ilgi göstermesiydi. Fuar kapsamında imza atılan 10 bin liralık ödülli etkinliklerde ziyaretçilerin milyonlarca oyuncuya sahip olma özelliğine sahip olan Gaming İstanbul Far Cry 5 oyun türünü henüz piyasalarda yerini almasına 30 gün kala Gaming İstanbul Ubisoft standı üzerinden oynama fırsatına sahip oldu.Katılımcıların büyük heyecan yaşadığı Gaming İstanbul 2018 fuarında çocukların da oldukça keyifli dakikalar yaşadığı gözlerden kaçmadı.

İstanbul ilimizde gerçekleştirilen en önemli fuar etkinliklerinden biri olan Gaming İstanbul 2018 Fuarı ziyaretçileri fuar organizasyonundan oldukça mutlu olduğu da gözlerden kaçmadı. Daha önceki dönemlerde farklı ülkelerde tanıtımı yapılan Gaming İstanbul 2018 Fuarı bu sayede dünya genelinde organizasyonlarını milyonlarca ziyaretçilere sundu. İstanbul ilimizde yapıldığı Gaming İstanbul 2018 Fuarı katılımcılarının fuardan oldukça memnun ayrıldığı gözlemlendi. Dünyanın önde gelen dijital oyun firmasının yakın dönemlerde birçok ülkelerde de fuar etkinliğine imza atması beklenmektedir.

3 YORUMLAR

  1. Ben oradaydım ve oldukça eğlenceli vakit geçirdim böyle yerlerin amacı aynı konuda zevk sahibi olan kişilerin bir araya gelip sosyalleşmesi fakat sosyalleşmek değil sanki insanlar oyun oynamaya gelmiş gibi internet cafe havası vardı buna biraz üzüldüm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here